Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Spôsob montáže
Na hornej časti pracovnej dosky (109)
Farba
napodobenina kameňa (36)
Otvor pre batériu
Ukázať všetko
Prepadový otvor
Ukázať všetko
Długość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Szerokość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Umývadlá Glamour

  • Umývadlá glamour – štýlové vybavenie kúpeľne *

Umývadlo je jedným zo základných prvkov vybavenia kúpeľne, na ktorý je potrebné pamätať. Preto je dôležité ho zladiť so zvyškom sanitárnej techniky, ako je záchodová misa, vaňa alebo sprchovací kút. Umývadlo Glamour vyžaduje aj vhodné doplnky, ako napríklad batérie, dávkovač mydla, zrkadlo a osvetlenie.

Zároveň by sa nemalo zabúdať, že estetika ide ruka v ruke s funkčnosťou a praktickosťou. Umývadlo Glamour preto musí stále mať pohodlné ovládanie a byť odolné. K dostaniu sú menšie modely, napríklad 35 centimetrov široké, alebo väčšie – 81 centimetrov široké.

  • Umývadlá Glamour: doskové, pod dosku a voľne stojace *

Náš obchod ponúka dizajnové umývadlá šité na mieru potrebám každého používateľa a každej kúpeľne. Vyberať môžete zo špičkových glamour, podpultových aj voľne stojacich umývadiel. Posledné menované sú mimoriadne pôsobivé, samy o sebe sú ozdobou a hodia sa predovšetkým do veľkých kúpeľní a kúpeľní.
Najväčšie možnosti ponúkajú umývadlá na dosku, pretože ich tvar nemá žiadne obmedzenia. V tomto prípade si môžete vybrať aj tie najoriginálnejšie a neštandardné – okrúhle, oválne, štvorcové, obdĺžnikové, hranaté, vlnité a mnoho ďalších.

  • Glamour a ručne vyrábané keramické umývadlá – veľa designov na výber *

Dizajnové umývadlá sú produkty, ktoré okamžite upútajú pozornosť. Náš sortiment zahŕňa umývadlá glamour biela a čierna, imitujúce prírodný kameň, imitujúce drevo, a farebné keramické umývadlá v rôznych prevedeniach, s zlatými, dokonca aj modrými prvkami.
V závislosti od modelu môžu mať rôzne povrchové úpravy – od úplne matných až po lesklé. Taká veľká rozmanitosť designov umožňuje zladiť keramické umývadlo na dosku a ďalšie presne podľa vašich predstáv, požiadaviek a celého usporiadania kúpeľne.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘