Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Długość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Szerokość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Spôsob montáže
Wall-hung (8)
Farba
snehovo biely (7)
Otvor pre batériu
Ukázať všetko
Prepadový otvor
Ukázať všetko
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Nástenné umývadlá

Jedným zo základných prvkov každej kúpeľne je umývadlo. Jeho výber nie je vôbec jednoduchý, musí totiž byť prispôsobený potrebám všetkých členov domácnosti a navyše ladiť s designom interiéru. Na trhu je mnoho modelov s neobvyklými tvarmi a dizajnovými úpravami. Napriek tomu záujem o nástenné umývadlá neopadá, pretože sú univerzálnou voľbou do každej kúpeľne.

  • Nástenné kúpeľňové umývadlá – kombinácia klasického a moderného *

V ponuke našej predajne nájdete široký výber modelov, ktorým doplníte usporiadanie kupeľne o módny a funkčný doplnok. Ako výrobca dbáme na to, aby závesné umývadlá aj napriek svojej jednoduchosti zaujali zaujímavým dizajnom. Nájdete u nás ako geometrické konštrukcie, tak aj závesné umývadlá profilovaného tvaru.

Nástenné umývadlá sú vhodné do mnohých interiérov, ale najobľúbenejšie sú v malých kúpeľniach. * Nástenné umývadlá * je možné vďaka tomu, že nepotrebujú vyhradenú skrinku, namontovať doslova na akúkoľvek stenu. Navyše * závesné umývadlá * sú dostupné v mnohých podobách a tvaroch, napríklad rohové. Rohové umývadlo sa skvele hodí do malého interiéru, kde sa počíta každý centimeter priestoru.

Predávame moderné nástenné umývadlá s možnosťou montáže na dosku. Získate tak ďalšiu poličku na kozmetiku a doplnky. Toto riešenie taktiež poskytuje zaujímavý estetický efekt a nevyžaduje zložitú montáž.

  • Nástenné umývadlá – doplnok do veľkej i malej kúpeľne *

Snažíme sa, aby kolekcia produktov bola rôznorodá a splnila očakávania každého klienta. Môžeme vám teda ponúknuť závesné umývadlá dostupné v mnohých veľkostiach, ktoré je možné prispôsobiť aj malým priestorom. Nami ponúkané * nástenné umývadlá * sa ďalej vyznačujú:

- vyrobené z najkvalitnejších surovín, ako je konglomerát a keramika,
- elegantný dizajn,
- pohodlie vďaka špeciálne profilovaným hranám a konštrukcii uľahčujúce prístup ku kohútiku,
- ľahko sa udržuje v čistote,
- odolnosť proti prasklinám a poškodeniu.

Radi by sme Vám predstavili celým radom produktov REA. Sme si istí, že splnia Vaše očakávania a nájdete medzi nimi závesné umývadlo, ktoré bude ladiť s Vašou kúpeľňou.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘