Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filter

Typ kabíny
Roh (60)
Spôsob otvárania
Naklápateľné (20)
Veľkosť kabíny
90 x 90 (18)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Čierne sprchové kúty

Chcete interiér svojej kúpeľne spestriť a dodať mu sofistikovaný vzhľad? Namiesto tradičného priehľadného sprchového kúta vám ponúkame čierny sprchový kút v loftovom štýle. V posledných mesiacoch sa stal absolútnym hitom v trendoch interiérového dizajnu a veľmi obľúbeným medzi ľuďmi, ktorí sa rozhodli pustiť do rekonštrukcie svojej kúpeľne.

Originálny charakter čierneho sprchového kúta podčiarkujú kontrastné profily, ktoré spájajú sprchové zásteny. Niektoré z čiernych sprchových kútov veľmi pripomínajú “šachovnicu”. Vďaka čiernemu kovaniu pôsobí interiér moderne s rustikálnym nádychom. Vyvážené, harmonické alternatívy poskytujú úplný relax pri sprchovaní.

Čierne sprchové kúty v našej ponuke

Obchod REA ponúka čierne sprchové kúty 80×80 alebo 90×90. K dispozícii sú aj obdĺžnikové konštrukcie, ktoré sa hodia do neobvykle tvarovaných priestorov kúpeľne.
Odporúčame:

– čierny sprchový kút 80×100,
– čierny sprchový kút 80×80,
– čiernu sprchovú kabínu 90×90

a mnoho ďalších z kolekcií Bler, Solar alebo Fargo. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov – skla, dvakrát tvrdeného pri teplote 600-800 °C a hliníkových profilov. Tento proces zabezpečuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. V prípade škvŕn alebo stmavnutia sa naše výrobky ľahko čistia vďaka povrchovej úprave Easy Clean.

Ako si všimnete, záleží na každom detaile, ktorý je premyslene a starostlivo navrhnutý. Okrem čierneho sprchového kúta 80×80 alebo 90×90 súprava obsahuje aj potrebné montážne prvky, ako sú držadlá, odtoky, profily atď.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘