Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Typ kabíny
Roh (55)
Spôsob otvárania
Posuvné (17)
Veľkosť kabíny
90 x 90 (16)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Čierne sprchové kúty

Chcete interiér svojej kúpeľne spestriť a dodať mu sofistikovaný vzhľad? Namiesto tradičného priehľadného sprchového kúta vám ponúkame čierny sprchový kút v loftovom štýle. V posledných mesiacoch sa stal absolútnym hitom v trendoch interiérového dizajnu a veľmi obľúbeným medzi ľuďmi, ktorí sa rozhodli pustiť do rekonštrukcie svojej kúpeľne.

Originálny charakter čierneho sprchového kúta podčiarkujú kontrastné profily, ktoré spájajú sprchové zásteny. Niektoré z čiernych sprchových kútov veľmi pripomínajú “šachovnicu”. Vďaka čiernemu kovaniu pôsobí interiér moderne s rustikálnym nádychom. Vyvážené, harmonické alternatívy poskytujú úplný relax pri sprchovaní.

Čierne sprchové kúty v našej ponuke

Obchod REA ponúka čierne sprchové kúty 80×80 alebo 90×90. K dispozícii sú aj obdĺžnikové konštrukcie, ktoré sa hodia do neobvykle tvarovaných priestorov kúpeľne.
Odporúčame:

– čierny sprchový kút 80×100,
– čierny sprchový kút 80×80,
– čiernu sprchovú kabínu 90×90

a mnoho ďalších z kolekcií Bler, Solar alebo Fargo. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov – skla, dvakrát tvrdeného pri teplote 600-800 °C a hliníkových profilov. Tento proces zabezpečuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. V prípade škvŕn alebo stmavnutia sa naše výrobky ľahko čistia vďaka povrchovej úprave Easy Clean.

Ako si všimnete, záleží na každom detaile, ktorý je premyslene a starostlivo navrhnutý. Okrem čierneho sprchového kúta 80×80 alebo 90×90 súprava obsahuje aj potrebné montážne prvky, ako sú držadlá, odtoky, profily atď.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘