Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Stojany, držiaky na toaletný papier

Kúpeľňa je miestnosť, ktorej prvoradým účelom je funkčnosť – ani estetiku však nesmieme zabúdať. So správnym príslušenstvom na Vás kúpeľňa bude mať blahodarný vplyv, kedykoľvek do nej vojdete. Aj keď v kúpeľni sa prevažne nachádza väčšie vybavenie, ako je vaňa či sprchovací kút, záchodová misa, práčka a umývadlo, mali by sme mať na pamäti aj kúpeľňové príslušenstvo, ktoré aj napriek svojim malým rozmerom výrazne ovplyvňuje celé usporiadanie.
Aktuálne dostupné držiaky na toaletný papier sú nielen veľmi pevné, ale aj štýlové. Navyše si podľa vlastných preferencií môžete vybrať buď nástenný držiak, alebo súpravu toaletnej štetky a držiaka na toaletného papiera.

  • Držiak na toaletný papier *

Držiaky na toaletný papier v našej ponuke sa pripevňujú na stenu, nemusíte ale vŕtať otvory, používať hmoždinky alebo skrutky a narúšať tak obklady. Držiaky na toaletný papier pripevňujeme iba silnou lepiacou páskou, odolnou proti vlhkosti a vodnej pare a zároveň dostatočne univerzálne, aby dokonale priľnula k akémukoľvek povrchu. Vďaka tomu môžeme umiestniť vešiaky na akékoľvek miesto av akejkoľvek výške, prispôsobené vašim individuálnym potrebám.
Predávame tri druhy držiakov na toaletný papier, prvý z nich je najjednoduchší vešiak na toaletný papier, vybavený iba krátkou lištou na zavesenie rolky. Druhý je držiak na toaletný papier s klapkou, chrániaci papier pred postriekaním a vlhkosťou. Tretím typom sú držiaky na toaletný papier s poličkou, na ktorej si môžeme napríklad odložiť telefón, okuliare alebo iné drobnosti. Toto riešenie je vhodné najmä pre malé kúpeľne.
Všetky vyššie uvedené držiaky sú dostupné v niekoľkých verziách. K dispozícii sú okrem iného čierne, chrómové, zlaté či bambusové. V našej rozsiahlej ponuke si určite vyberiete vhodnú a štýlovú alternatívu do svojej kúpeľne.
Okrem samotných držiakov máme v ponuke aj minimalistický zásobník, slúžiaci ako elegantné uskladnenie náhradných rolí.

  • Stojan na toaletný papier a toaletnú štetku – riešenie 2 v 1 *

Riešenia „dva v jednom“ nie sú vždy dobré, ale ak je reč o toaletnej štetke spolu s držiakom papiera v jednom, nemôže byť pochýb. Tento výrobok umožňuje uložiť rolu toaletného papiera a štetku na čistenie toaletnej misy na jednom mieste. Hlavnou výhodou je montáž na stenu – či už pomocou vŕtania alebo prilepenia. Alebo môže byť tiež umiestnený na vybrané miesto a voľne posúvaný, napríklad pri upratovaní.
Stojany na toaletný papier a štetku sú dodávané v rôznych variantách. V našej ponuke nájdete kovové stojany v čiernej a bielej farbe, bambusové stojany a stojany z kombinovaných materiálov – nerez a bambus. Bambus je odolný voči vlhkosti a vysokým teplotám, takže sa bude skvele hodiť medzi kúpeľňové doplnky. Nádoba na štetku je navyše vyložená plastom na dosiahnutie ešte vyššej kvality.
Široký výber vám umožní zladiť stojany do každej kúpeľne bez ohľadu na štýl, v ktorom sú usporiadané. Navyše sú tiež dobre vyvážené a stabilné, takže pri štandardnom používaní nehrozí ich prevrátenie. Základňa stojana – v závislosti od modelu – je guľatá, štvorcová alebo obdĺžniková, má protišmykové prvky, pričom celý kúpeľňový stojan na toaletný papier a štetku je vysoký cca 80 cm.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘