Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Zrkadlá

Toaleta, vaňa alebo sprchovací kút, umývadlo a práčka – to je povinné vybavenie každej kúpeľne, ktorá musí byť maximálne funkčná a zároveň pohodlná. Bolo by si však ťažké predstaviť túto miestnosť bez aspoň malého zrkadla. Kúpeľňové zrkadlo umožňuje vykonávať každodenné ošetrujúce kúry; aplikovať líčenie, skrotiť účes alebo dôkladne sa oholiť.
A to nie je všetko, pretože kúpeľňové zrkadlo má nielen typicky úžitkovú, ale aj estetickú úlohu. Rozhodne zvyšuje hodnotu celej miestnosti, presvetľuje ju, dodáva priestrannosť a opticky ju zväčšuje.
Kým povesíte zrkadlo na stenu, mali by ste starostlivo zvážiť jeho umiestnenie, presnejšie povedané – výšku zrkadla. Základom je prispôsobiť ho členom domácnosti tak, aby naň pohodlne videli všetci bez ohľadu na výšku.

  • Okrúhle zrkadlá a asymetrické zrkadlá – moderné a módne usporiadanie *

Najobľúbenejšie sú okrúhle kúpeľňové zrkadlá, ktoré napriek svojej relatívnej priestorovej úspornosti robia veľký dojem. Na výber sú zrkadlá s rôznym priemerom – od 50, cez 60, až do 70 cm v priemere. Kúpeľňové zrkadlá v predaji majú čierny alebo zlatý rám, preto je pri nákupe dôležité dbať na to, aby ladilo so svojím okolím. Vybavenie kúpeľne potom vytvorí ucelený prvky v tejto farbe objavili v kúpeľni a vytvorili tak celok. Ak je kúpeľňa vybavená dvoma umývadlami, vyplatí sa v rámci možností nad nimi zavesiť aj dve okrúhle zrkadlá.
Zaujímavé je aj okrúhle bezrámové zrkadlo, ktoré sa dá ľahko prispôsobiť akejkoľvek farbe kovania a doplnkov. Nevnucuje špecifický štýl, je veľmi univerzálny a zároveň jemný.
Navyše sú veľmi módne nielen okrúhle zrkadlá, ale aj moderné kúpeľňové zrkadlá, presnejšie povedané – s asymetrickým tvarom, napríklad podobným diamantu alebo päťuholníku. Môžete si byť istí, že prvok, zavedený do Vašej kúpeľne, upúta pozornosť každého hosťa.

  • Nástenné zrkadlo na bare – do kúpeľne a ďalšie *

Okrúhle zrkadlá sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, vďaka čomu sú ideálne doplnkom každej kúpeľne, dokonca aj do tej s pomerne obmedzeným priestorom. Riešením, ktoré dodáva celej miestnosti originálny a štýlový charakter, je okrúhle kúpeľňové zrkadlo na popruhu. Popruh je v tomto prípade nielen rukoväťou, ale aj ozdobou. Niektoré modely majú namiesto popruhu ozdobnú šnúrku, vďaka ktorej sa skvele hodia do interiérov zariadených napríklad v škandinávskom štýle.
Kúpeľňové zrkadlá môžu byť využité aj v iných miestnostiach, ako je spálňa, obývacia izba alebo chodba. Na tieto miesta sa oplatí zavesiť predovšetkým modely so zlatým rámom, zrkadlá na popruhu alebo tie s neobvyklým tvarom. Ozdobia interiér a zároveň dodajú priestorový efekt.

  • Kúpeľňové zrkadlo – vždy správne osvetlené *

Každé kúpeľňové zrkadlo – okrúhle, asymetrické alebo na popruhu – musí byť riadne osvetlené. Najlepšie poslúžia lampy namontované po oboch stranách zrkadla a zhora, vďaka ktorým bude tvár rovnomerne nasvietená a nebudú sa vytvárať zbytočné tiene.
V závislosti od vašich preferencií a dizajnu kúpeľne si môžete vybrať z teplého, žltého alebo studeného, ​​bieleho svetla. Vzhľadom k pomerne častému používaniu kúpeľňového zrkadla sa odporúčajú LED žiarovky, ktoré je možné každú chvíľu rozsvietiť a zhasnúť. Navyše sú energeticky nenáročné a vôbec sa nezahrievajú.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘