Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Obdĺžnikové sprchové vaničky

Hoci sú vstavané kabíny moderné, tradičné modely s obdĺžnikovými sprchovými vaničkami sú stále vhodnejšie. Hodia sa nielen tam, kde nie je možná inštalácia lineárneho odtoku, ale aj do klasických funkčných kúpeľní. V súčasnosti značka REA ponúka dizajnové výrobky z rôznych materiálov v klasických a tmavých farbách. Príkladom je obdĺžnikový kamenný sprchový kút.

Minerálny akrylát zaujme svojím vzhľadom, inovatívnym tvarom a dobrými technickými parametrami. Komfort pri kúpaní zaručujú sprchové vaničky 80×100. Samotný kameň je tvrdý a pevný, ale dobre akumuluje teplo.

Obdĺžnikové sprchové vaničky – internetový obchod REA

V našej ponuke nájdete moderné aj klasické obdĺžnikové sprchové vaničky. Inštalujú sa napríklad bez škárovacích hmôt, čo výrazne zvyšuje ich estetický vzhľad. Či už si vyberiete veľký sprchový kút 100 × 120 alebo kompaktný rozmer, môžete si ho jednoducho navrhnúť podľa seba výberom personalizovaných doplnkov, t. j. sklenenej steny, závesov, povrchových dverí alebo vstavaných sprchových súprav. Sme si istí, že v REA nájdete presne to, čo potrebujete, a budete jedným zo šťastných majiteľov elegantnej a praktickej kúpeľne.

Ponúkame tradičné obdĺžnikové akrylátové sprchové vaničky, ktoré sa ľahko čistia, sú lacné a odolné. K dispozícii sú v bielej alebo čiernej farbe. Alternatívou sú aj kamenné obdĺžnikové sprchové vaničky, ktoré sú čoraz obľúbenejšie a dokonale spájajú industriálne, moderné a minimalistické trendy.

Hľadáte ten najlepší nábytok do vašej kúpeľne? Vyberte si sprchovú vaničku REA 80×100 alebo iný rozmer a užite si interiér, o akom ste snívali!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘