Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Zhromaždenie
Na podlahe (6)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Štvorcové sprchové vaničky

Kúpeľňa je miestom na relaxáciu. Preto je jej praktické vybavenie rovnako dôležité ako jej estetický dizajn. Štvorcová sprchová vanička z nášho sortimentu určite zaujme, ale zároveň splní vaše očakávania v oblasti pohodlia.

Ponúkame štvorcové sprchové vaničky, ktoré sa vyznačujú tvarom, moderným spracovaním a elegantným štýlom. Sú navrhnuté pre maximálnu funkčnosť.

Naša ponuka zahŕňa:

- štvorcové sprchové vaničky 80×80
- štvorcové sprchové vaničky 90×90.

Tvar a rozmery týchto modelov sú navrhnuté podľa špecifík každého priestoru. Hodia sa do menších aj väčších kúpeľní.

  • Štvorcové akrylátové a minerálno-akrylátové sprchové vaničky – kombinácia dobrého vkusu a prvotriednej kvality*

Náš sortiment štvorcových sprchových vaničiek sa dodáva v rôznych veľkostiach a je vyrobený zo zaujímavých materiálov. Môžete si tak vybrať nielen na základe veľkosti vašej kúpeľne. Sprchovú kabínu 90×90 a jej menšiu verziu si môžete vybrať podľa vizuálneho konceptu priestoru.

Štvorcové akrylátové sprchové vaničky sa hodia takmer do každej kúpeľne. Zamerali sme sa na sýto biele farebné verzie, ktoré zvýraznia elegantný dekor kúpeľne. Ich povrch sa ľahko čistí a je príjemný na dotyk.

Štvorcová sprchová vanička 90×90 a model 80×80 môžu byť vyrobené aj z minerálneho akrylátu. Výborne sa hodia do kúpeľní zariadených v industriálnom štýle s mierne drsným nádychom. Minerálny akrylát má jedinečný vzhľad – jeho povrch pripomína prírodný kameň. Sprchové vaničky z tohto materiálu sú odolné a ich dizajn je nadčasový.
Náš sortiment je ideálny pre všetkých, ktorí majú zmysel pre detail. Ponúkame sprchové vaničky vyrobené z kvalitných surovín, ktoré naši zákazníci oceňujú.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘