Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Filter

Hrúbka skla
6 mm (62)
Dokončovacie profily
Ukázať všetko
Veľkosť dverí
100 (19)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Sprchové dvere

Sprchovací kút je možné oddeliť mnohými spôsobmi. Jedným z nich sú sprchové dvere, ktoré sú alternatívou k tradičným sprchovým kútom. Je to ideálne riešenie, keď je sprchová vanička inštalovaná vo výklenku. Môžu sa však použiť aj v tandeme s lineárnym odtokom zapusteným do podlahy, čo vytvára veľmi pohodlné a moderne vyzerajúce usporiadanie. Použitie vysoko kvalitných prvkov a ich správna montáž tiež zaisťujú požadovanú tesnosť a trvanlivosť.

Rôzne sprchové dvere – vytvorte si vlastné usporiadanie Sprchové dvere sa dodávajú v mnohých štandardných veľkostiach (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm) a niekedy sa dajú vyrobiť aj v presných rozmeroch. Vďaka tomu sa môžu dokonale prispôsobiť akejkoľvek kúpeľni. Líšia sa tiež svojim dizajnom a použitím. V závislosti na individuálnych preferenciách a podmienkach daného priestoru sa môžete rozhodnúť pre sprchové dvere:

- posuvné,
- naklápanie,
- skladací. Ponuka Rea obsahuje veľa variantov týchto riešení, ktoré umožňujú maximálnu funkčnosť a estetiku interiéru. Sprchové dvere môžu mať tiež rôzne povrchové úpravy (napr. Profily, kľučky), ktoré pomáhajú vytvárať požadovaný štýl usporiadania. V súčasnosti okrem iných čierne povrchy, ktoré krásne ladia s kovaniami v rovnakej farbe, čo dodáva moderný a elegantný efekt.

Sprchové dvere Rea – rozumná voľba Pri výbere riešení Rea si môžete byť istí, že sa zameriavate na solídne spracovanie a najlepší štýl. Naše sprchové panely sú vyrobené z najkvalitnejšieho skla a sú konštruované s maximálnou opatrnosťou, ktorá zaručuje ich odolnosť a spoľahlivosť, rovnako ako dokončovacie prvky. Moderný a rozmanitý dizajn pomáha pri hľadaní prvkov vhodných pre usporiadanie v akomkoľvek štýle a inovatívne riešenia umožňujú zvýšiť ich funkčnosť. Ponúkame širokú škálu veľkostí a typov sprchových dverí, ktoré sa prispôsobia každému priestoru. Odporúčame vám, aby ste si ponuku prečítali.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘