Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchovací kút Rea Space In Black 80x100

ID: 6799
EAN: 5902557367108
SKU: REA-K8882
 • 418.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Veľkosť kabíny: 80 x 100
Farba: Black
Typ kabíny: Roh
Farba skla: Transparentný - priehľadný
Spôsob otvárania: Posuvné
zhromaždenie: Na detskom bazéne resp
Výška 1950 mm
Smer kabíny: Univerzálny
Záruka: 24 mesiacov
Poťah Easy Clean: Áno
Výrobca: Rea
Popis

Predstavujeme vám krásny a mimoriadne funkčný rohový sprchový kút Space IN. Je to výrobok, ktorý dokonale vyplní priestor vašej kúpeľne a zároveň zachová dokonalý vzhľad a estetiku interiéru. Vďaka čiernym povrchovým prvkom je náš výrobok mimoriadne univerzálny a určite zapadne do interiéru vašej kúpeľne. Sprchový kút Space IN možno vďaka jeho konštrukcii inštalovať na sprchovú vaničku rôznych výšok alebo priamo na podlahu. Sprchové dvere sa otvárajú smerom dovnútra, čo vám pomôže používať kúpeľňu praktickým spôsobom.

Majú ochrannú vrstvu Easy Clean, ktorá uľahčuje udržiavanie čistoty sprchového kúta. Vďaka špeciálnej fáze výroby sú odolné a ľahko sa čistia.

Čierna farba sa nanáša počas výrobného procesu a potom sa spolu s listom dvakrát temperuje pri teplote 600-800 °C. To zaručuje 100 % trvanlivosť a odolnosť voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Je to jediná metóda, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a trvanlivosť.

*V našej kabíne sme použili inovatívny systém otvárania dverí – Autoline.

Model kóje Space IN má účinný posuvný systém, ktorý umožňuje jednoduché otváranie a zatváranie dverí na základe štyroch samostatných valčekov. Dvere sa plynulo posúvajú dovnútra, vďaka čomu je sprchový kút mimoriadne praktický, najmä v malých kúpeľniach s obmedzeným priestorom. Otvorené dvere nepresahujú obvod skrine, čo uľahčuje používanie samotnej kúpeľne bez toho, aby sa zmenšil priestor vo vnútri skrine.

Systém otvárania je navrhnutý tak, aby fungoval dokonale hladko počas rokov používania.

Inštrukcia

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘