Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Spôsob montáže
Zápustná montáž (6)
Farba
snehovo biely (10)
Otvor pre batériu
Ukázať všetko
Prepadový otvor
Ukázať všetko
Długość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Szerokość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Zápustné umývadlá

Jedným z najdôležitejších prvkov každej kúpeľne je umývadlo. Okrem úžitkovej funkcie má veľký význam aj pre estetiku interiéru. V predaji je mnoho modelov, ktoré sa líšia dizajnom, vzhľadom a spôsobmi montáže. Chceme Vám ponúknuť moderné zápustné umývadlá, ktoré sú univerzálnou voľbou do každej kúpeľne.

  • Čo sú to zápustné kúpeľňové umývadlá? *

Zápustné umývadlá sú dobrou alternatívou k umývadlám na dosku. Rovnako ako umývadlo na dosku je aj zápustné umývadlo určené na inštaláciu na dosku alebo kúpeľňovú skrinku. Líšia sa tým, že doska vyžaduje otvor, do ktorého bude umývadlo umiestnené. V sortimente nechýbajú ani veľké a priestranné umývadlá, pokrývajúce napríklad celú skrinku, ktoré úplne nahradí dosku skrinky. Vďaka tomuto designu tieto umývadlá vynikajú svojou funkčnosťou a nezaberajú veľa miesta. Preto budú vynikajúcou voľbou do malých miestností.

  • Zapustené drezy – široká škála modelov *

Ponúkame * zápustné umývadlá * v rôznych štýloch povrchovej úpravy. Ponúkame okrem iného modely so zaoblenými okrajmi misy, rovnako ako so štvorcovým, geometrickým tvarom. Jednotlivé varianty sa líšia aj veľkosťou, čiže okrem 60 zapustených drezov nájdete aj umývadlá so šírkou 70 alebo dokonca 80 cm. Medzi výhody tohto riešenia patria:

- ľahko sa čistí,
- ochrana pred postriekaním kúpeľne vďaka zvýšeným okrajom
- funkčné využitie priestoru,
- estetický vzhľad,
- prístup k širokému výberu kovania.

Podľa Vašich podmienok si môžete vybrať 80 zápustné umývadlo*, alebo o niečo menší variant. Každé z kúpeľňových umývadiel je vyrobené s najväčšou starostlivosťou a s ohľadom na zásady funkčnosti. Predávame keramické a konglomerátové modely. Ponúkame rôzne typy konštrukcií * 70 *, 80 a dokonca 100 zápustných umývadiel, ktoré dobre poslúžia nielen v domácich kúpeľniach, ale aj vo verejných priestoroch.

  • Zápustné umývadlá – naša ponuka *

Okrem širokého sortimentu sa naši klienti môžu spoľahnúť na odborné poradenstvo a atraktívne ceny. V prípade pochybností vám radi poradíme, aké * zápustné umývadlo * bude vo vašej kúpeľni ladiť. Račte sa zoznámiť s celou ponukou REA a objednávajte.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘