Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Spôsob otvárania
Naklápateľné (4)
Farba
Ukázať všetko
Povrchová úprava batérie
mat (4)
Veľkosť kabíny
100 x 100 (10)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Nástenné sprchové kúty

Pri výbere zariadenia do kúpeľne je dôležité zohľadniť vlastné potreby a technické možnosti kúpeľne. Je potrebné dbať na to, aby bolo usporiadané funkčne a zároveň lahodilo oku. Stenové sprchové kúty v sebe spájajú vysoké úžitkové a vizuálne vlastnosti a sú ideálnou voľbou do každej kúpeľne. Sú vhodné tak do malých miestností, ako aj budú veľkolepým doplnkom veľkej kúpeľne.

Stenové sprchové kúty – kombinácia klasiky a moderny.

V našej ponuke nájdete vysokokvalitné kúpeľňové vybavenie. Ako výrobná spoločnosť dbáme na to, aby bol každý projekt navrhnutý v súlade so súčasnými trendmi a obsahoval riešenia umožňujúce komfort pri používaní. Presne to ponúkajú naše stenové sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou výroby a štýlovým dizajnom.

Sprchový kút na stenu je univerzálnou voľbou do každej kúpeľne. Bočné strany sprchového kúta sú pripevnené priamo na stenu, čo v prípade obmedzeného priestoru umožňuje mnoho možností dizajnu. Stuchové kúty montované na stenu sú k dispozícii v geometrickom dizajne aj v oblých tvaroch. Môžete sa rozhodnúť pre verziu, ktorá je upevnená priamo na podlahe, alebo si vybrať stenový sprchovací kút so sprchovou vaničkou. Napriek jednoduchému dizajnu sa tieto sprchové kabíny vyznačujú vkusným dizajnom, vďaka ktorému sa dokonale hodia do moderných aj klasických interiérov.

Sprchové kabíny s vaničkou na stenu – luxusné výrobky za dostupné ceny.

Ako výrobná spoločnosť môžeme zaručiť, že každý výrobok spĺňa štandardy najvyššej kvality. Ponúkame 3-stenné sprchové kúty, ktoré splnia vaše očakávania z hľadiska funkčnosti a estetiky. Naše stenné sprchové kúty:

- sú vyrobené z bezpečného tvrdeného skla,
- obsahujú inovatívne riešenia, vďaka ktorým sú dvere tesné a ľahko sa otvárajú,
- dodávajú sa v rôznych veľkostiach a povrchových úpravách.

V ponuke nájdete stenové sprchové kúty 80×80, ako aj iné rozmery. Môžete si vybrať z rôznych typov konštrukcií a farieb profilov. Pozývame vás pozrieť si celú kolekciu nástenných sprchových kútov REA.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘