Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Police a kúpeľňový nábytok

Úložný priestor v kúpeľni nesmie uspávať! Pripravili sme ponuku pre Vás, v ktorej oceníte spojenie dobrého vkusu a funkčnosti. Ponúkame * kúpeľňové police * aj napríklad výnimočný bambusový nábytok. Všetko bolo vyrobené s ohľadom na náročných užívateľov, a preto vyniká ako svojim jedinečným designom, tak praktickosťou.

Naša rozsiahla ponuka vám určite pomôže zariadiť si kúpeľňu tak, aby sa stala pohodlným a funkčným priestorom. Okrem toho sme sa uistili, že náš sortiment zahŕňa kúpeľňový regál a police, ktoré vás môžu prekvapiť svojim pozoruhodným spracovaním.

  • Kovové kúpeľňové police alebo ako dobre zariadiť priestor kúpeľne *

  • Kúpeľňové police * sú nevyhnutným vybavením každej kúpeľne. Vďaka nim máte pri kúpaní kozmetiku vždy na dosah ruky. Ponúkame modely vyrobené z mimoriadneho bambusového dreva, vďaka ktorému sa skvele hodia aj na použitie vo vlhkých miestnostiach – neškodí mu ani dlhší kontakt s vodou.

Bambusový sprchový stojan je vhodný na kozmetiku, čistiace a umývacie prostriedky. Praktické police umožňujú pohodlné skladovanie – sú zakončené kovovými lištami, ktoré zabraňujú skĺznutiu ich obsahu z nich. Ponúkame aj čiernu sprchovú policu, kus nábytku, ktorý je štýlovým doplnkom kúpeľní usporiadaných v loftovom štýle.

Praktické modely z našej ponuky je možné použiť ako zapustené police. Kúpeľňa s nevyužitými kútmi tak získa ďalší úložný priestor. Ponúkame vysoké regály-stĺpiky z dreva a kovu a tiež závesné police. Sú skvelým miestom nielen pre kozmetiku, ale aj pre uteráky, fény a ďalšie ošetrujúce doplnky.

Aby naša ponuka zaujala aj zákazníkov, dávajúcich prednosť neštandardným riešeniam kúpeľňových úložných priestorov, doplnili sme ju o tak pozoruhodný nábytok, ako je napríklad rebríková polica, ktorá zaujme jedinečným spracovaním, dômyselnou formou, a tiež praktickosťou. Rebríková polica skvele poslúži pri sušení mokrých uterákov a ukladaní suchých. K dostaniu je tiež model so širšími policami, ako stvorenými pre kozmetické doplnky, alebo napríklad pre zaujímavé osvetlenie či iné dekoračné prvky.

Zoznámte sa s našou ponukou. Naše kúpeľňové police a police lákajú ako štýlovým dizajnom, tak aj atraktívnou cenou.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘