Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Police a kúpeľňový nábytok

Úložný priestor v kúpeľni nesmie uspávať! Pripravili sme ponuku pre Vás, v ktorej oceníte spojenie dobrého vkusu a funkčnosti. Ponúkame * kúpeľňové police * aj napríklad výnimočný bambusový nábytok. Všetko bolo vyrobené s ohľadom na náročných užívateľov, a preto vyniká ako svojim jedinečným designom, tak praktickosťou.

Naša rozsiahla ponuka vám určite pomôže zariadiť si kúpeľňu tak, aby sa stala pohodlným a funkčným priestorom. Okrem toho sme sa uistili, že náš sortiment zahŕňa kúpeľňový regál a police, ktoré vás môžu prekvapiť svojim pozoruhodným spracovaním.

  • Kovové kúpeľňové police alebo ako dobre zariadiť priestor kúpeľne *

  • Kúpeľňové police * sú nevyhnutným vybavením každej kúpeľne. Vďaka nim máte pri kúpaní kozmetiku vždy na dosah ruky. Ponúkame modely vyrobené z mimoriadneho bambusového dreva, vďaka ktorému sa skvele hodia aj na použitie vo vlhkých miestnostiach – neškodí mu ani dlhší kontakt s vodou.

Bambusový sprchový stojan je vhodný na kozmetiku, čistiace a umývacie prostriedky. Praktické police umožňujú pohodlné skladovanie – sú zakončené kovovými lištami, ktoré zabraňujú skĺznutiu ich obsahu z nich. Ponúkame aj čiernu sprchovú policu, kus nábytku, ktorý je štýlovým doplnkom kúpeľní usporiadaných v loftovom štýle.

Praktické modely z našej ponuky je možné použiť ako zapustené police. Kúpeľňa s nevyužitými kútmi tak získa ďalší úložný priestor. Ponúkame vysoké regály-stĺpiky z dreva a kovu a tiež závesné police. Sú skvelým miestom nielen pre kozmetiku, ale aj pre uteráky, fény a ďalšie ošetrujúce doplnky.

Aby naša ponuka zaujala aj zákazníkov, dávajúcich prednosť neštandardným riešeniam kúpeľňových úložných priestorov, doplnili sme ju o tak pozoruhodný nábytok, ako je napríklad rebríková polica, ktorá zaujme jedinečným spracovaním, dômyselnou formou, a tiež praktickosťou. Rebríková polica skvele poslúži pri sušení mokrých uterákov a ukladaní suchých. K dostaniu je tiež model so širšími policami, ako stvorenými pre kozmetické doplnky, alebo napríklad pre zaujímavé osvetlenie či iné dekoračné prvky.

Zoznámte sa s našou ponukou. Naše kúpeľňové police a police lákajú ako štýlovým dizajnom, tak aj atraktívnou cenou.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘