Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Farba
Ukázať všetko
Odtokový typ
Ukázať všetko
Dĺžka odtoku (cm)
Ukázať všetko
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Sprchové žľaby

Sprcha bez sprchovej vaničky vyzerá mimoriadne štýlovo a moderne a zároveň sa pohodlne používa. Takto je oveľa jednoduchšie nastupovať a vystupovať z kabíny, čo môže byť dôležité najmä pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Vytvoreniu takejto sprchy pomôže odtokový žľab, ktorý účinne zabráni zaplaveniu podlahy, a zároveň je v nej nenápadne skrytý. Tieto typy prvkov sa líšia nielen rozmermi, ktoré umožňujú ich prispôsobenie takmer každému usporiadaniu, ale aj vzhľadom. Vďaka tomu môžu skvelo doplniť interiér miestnosti a dodať jej eleganciu

  • Lineárny sprchový odtok – praktická a štýlová kúpeľňa *Plochý * sprchový odtok * dokonale zapadá do minimalistických trendov badateľných v mnohých moderných kúpeľniach. Môže však tiež dokonale ladiť s akýmkoľvek štýlom povrchovej úpravy, a preto je mimoriadne univerzálny. Vyhýbanie sa sprchovej vaničke a použitie lineárneho odtoku v sprche má aj ďalšie výhody. Tie obsahujú:

- univerzálny – je použiteľný takmer v každej kúpeľni, doma aj v komerčných zariadeniach alebo hoteloch,
- elegantný vzhľad – zrovnaný s dizajnovými interiérmi,
- funkčnosť – ľahké čistenie sprchy a jej okolia, ako aj pohodlie každodenného používania,
- rozmanitosť – dostupnosť rôznych typov povrchových úprav odtoku.Pri výbere * lineárnych odtokov * pre váš interiér stojí za to venovať pozornosť ich najdôležitejším parametrom, ako sú kapacita (schopnosť odvádzať určité množstvo vody v danom čase) alebo hĺbka inštalácie. Dôležitá je tiež záruka – na výrobky Rea je to 10 rokov!

  • Rea lineárne odtoky – štýl a kvalita *

Značka Rea ponúka odtokové žľaby, ktoré ľahko zapadnú do vášho interiéru. Líšia sa parametrami, vzhľadom a farbami, spája sa však vynikajúce spracovanie, ktoré určuje životnosť a funkčnosť. Naša ponuka okrem iného zahŕňa nízky odtok, ktorý je možné inštalovať aj za nepriaznivých podmienok, ako aj rôzne dokončovacie verzie, ktoré vám umožňujú zvoliť odtok, ktorý dokonale zodpovedá ostatným prvkom usporiadania.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘