Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

sprchové súpravy

Stimulujúca ranná sprcha alebo možno relaxačná večerná sprcha? Keď sa rozhodujete pre správnu * sprchovú súpravu *, nemusíte si vyberať. Riešenia navrhnuté spoločnosťou Rea pôsobia svojou funkčnosťou a univerzálnosťou, preto sa prispôsobia vašim potrebám. Naši dizajnéri však nezabúdajú na estetiku, ktorá je pre väčšinu používateľov rovnako dôležitá. Preto v našej ponuke nájdete * sprchové sety * odrážajúce najnovšie trendy v interiérovom dizajne a predstavujúce nadčasový štýl.

  • Dokonalá sprchová sada pre štýlovú kúpeľňu *

Je to * sprchová sada *, ktorá je vo veľkej miere zodpovedná za vaše každodenné potešenie zo sprchovania. Je to tiež dosť výrazný prvok vybavenia kúpeľne, takže v takom prípade by mala ísť funkcia ruka v ruke s estetikou. V dnešnej dobe sú inštalované veľmi rozmanité armatúry, ktoré pomáhajú formovať atmosféru a rezonanciu interiéru. Najobľúbenejšie dokončovacie farby sú:

- chróm,
- zlato,
- čierna,
- meď,
- ružové zlato (ruža(Sady sa tiež líšia tvarom, počtom a typom prvkov. Môžu byť neuveriteľne moderné a inšpirované retro. Okrem toho existujú skryté a odkryté sprchové sety. Najčastejšie zvoleným typom je dnes * dažďová sprcha *, ktorá umožňuje skutočne luxusný zážitok z každej sprchy. Populárnym riešením je tiež termostat, ktorý umožňuje presnú reguláciu teploty vody. * Sprchová súprava s batériou * zvyčajne funguje najlepšie pre vane.

  • Sprchové súpravy Rea – najvyššia kvalita W ofercie Rea znajduje się wiele modeli zestawów prysznicowych i prysznicowo-wannowych, wśród których bez trudu znajdziesz taki odpowiadający Twoim potrzebom i gustowi. Nowoczesne wzornictwo łączy się tu z zaawansowanymi technologiami, oferując każdemu użytkownikowi niezwykle przyjemne doświadczenia podczas każdej kąpieli. Nasze *zestawy natryskowe wyróżnia też jakość – staranne wykonanie z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Dzięki temu ich atrakcyjny wygląd, solidność i funkcjonalność pozostają niezmienne przez wiele lat.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘