Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský Čiernohorský Srbský layouts.be layouts.at

Filter

Spôsob otvárania
Naklápateľné (14)
Hrúbka skla
6 mm (28)
Dokončovacie profily
Ukázať všetko
Veľkosť kabíny
90 x 90 (16)
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Štvorcové sprchové kúty

V mnohých domácnostiach kúpeľne sú iba malé miestnosti, vyžadujúce premyslenú priestorové rozvrhnutie. V takýchto prípadoch najlepšou voľbou bude štvorcový sprchovací kút, ktorý zaberie oveľa menej miesta ako vaňa. O tomto riešení je presvedčených stále viac zákazníkov, pretože čas strávený pod sprchou môže byť rovnako relaxačný ako kúpeľ vo vani. V našej ponuke nájdete moderné štvorcové sprchové kúty, vďaka ktorým si zariadite módny a funkčný interiér.

Štvorcový sprchovací kút s vaničkou: 80×80, 90×90 – univerzálna voľba do každej kúpeľne

Klasické štvorcové sprchové kúty sa vyznačujú jednoduchým pravidelným tvarom. Jedná sa o najbežnejší a najobľúbenejší typ sprchovacieho kúta vo väčšine domácností. Štvorcové sprchové kúty perfektne zapadnú do každej kúpeľne bez ohľadu na jej veľkosť a tvar.

V predaji sú k dispozícii modely rôznych konfigurácií, veľkostí a štýlov povrchovej úpravy. Do malých priestorov 80×80 štvorcový sprchovací kút dobre poslúži aj v ťažko zariaditeľnej kúpeľni. Pri montáži do rohu získate ďalší priestor pre ďalšie vybavenie a jeho použitie bude pohodlné. * Štvorcové sprchové kúty* okrem funkčnosti sa vyznačujú aj vysokou estetikou. Ich elegantný vzhľad bude ladiť s moderným aj klasickým aranžmánom.

  • Štvorcové kabíny – rozsiahly katalóg produktov *

Ako výrobca sa môžeme pochváliť rozsiahlym sortimentom, ktorý neustále dopĺňame o nové návrhy. Pri navrhovaní štvorcových sprchových kútov dbáme nielen na estetiku, ale aj na funkčnosť konštrukcie. Môžete nájsť produkty, ktoré zodpovedajú interiéru a vašim potrebám. Ponúkame * štvorcové nástenné kóje *:

- vyrobené z odolného tvrdeného skla,
- v rôznych typoch konštrukcií,
- vhodné na inštaláciu na podlahu alebo bazénik,
- výklopné, posuvné a skladacie otváranie,
- povrchová úprava hliníkovými alebo chrómovými profilmi s možnosťou výberu farby.

Predávame * štvorcové sprchové kabíny 90×90 *, ale aj v mnohých ďalších, aj neštandardných rozmeroch. Každý model je vyrobený s najväčšou starostlivosťou a zaujme svojim jedinečným dizajnom a prepracovanými detailmi. Vďaka najvyššej kvalite spracovania našich hranatých kabín Rea v kombinácii s elegantným a moderným dizajnom ich obľuba z roka na rok rastie.

Pozrite sa prosím na úplný katalóg produktov.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘