Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Typ kabíny
Roh (51)
Spôsob otvárania
Posuvné (22)
Farba
Ukázať všetko
Povrchová úprava batérie
lesk (28)
Veľkosť kabíny
90 x 90 (29)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Štvorcové sprchové kúty

V mnohých domácnostiach kúpeľne sú iba malé miestnosti, vyžadujúce premyslenú priestorové rozvrhnutie. V takýchto prípadoch najlepšou voľbou bude štvorcový sprchovací kút, ktorý zaberie oveľa menej miesta ako vaňa. O tomto riešení je presvedčených stále viac zákazníkov, pretože čas strávený pod sprchou môže byť rovnako relaxačný ako kúpeľ vo vani. V našej ponuke nájdete moderné štvorcové sprchové kúty, vďaka ktorým si zariadite módny a funkčný interiér.

Štvorcový sprchovací kút s vaničkou: 80×80, 90×90 – univerzálna voľba do každej kúpeľne

Klasické štvorcové sprchové kúty sa vyznačujú jednoduchým pravidelným tvarom. Jedná sa o najbežnejší a najobľúbenejší typ sprchovacieho kúta vo väčšine domácností. Štvorcové sprchové kúty perfektne zapadnú do každej kúpeľne bez ohľadu na jej veľkosť a tvar.

V predaji sú k dispozícii modely rôznych konfigurácií, veľkostí a štýlov povrchovej úpravy. Do malých priestorov 80×80 štvorcový sprchovací kút dobre poslúži aj v ťažko zariaditeľnej kúpeľni. Pri montáži do rohu získate ďalší priestor pre ďalšie vybavenie a jeho použitie bude pohodlné. * Štvorcové sprchové kúty* okrem funkčnosti sa vyznačujú aj vysokou estetikou. Ich elegantný vzhľad bude ladiť s moderným aj klasickým aranžmánom.

  • Štvorcové kabíny – rozsiahly katalóg produktov *

Ako výrobca sa môžeme pochváliť rozsiahlym sortimentom, ktorý neustále dopĺňame o nové návrhy. Pri navrhovaní štvorcových sprchových kútov dbáme nielen na estetiku, ale aj na funkčnosť konštrukcie. Môžete nájsť produkty, ktoré zodpovedajú interiéru a vašim potrebám. Ponúkame * štvorcové nástenné kóje *:

- vyrobené z odolného tvrdeného skla,
- v rôznych typoch konštrukcií,
- vhodné na inštaláciu na podlahu alebo bazénik,
- výklopné, posuvné a skladacie otváranie,
- povrchová úprava hliníkovými alebo chrómovými profilmi s možnosťou výberu farby.

Predávame * štvorcové sprchové kabíny 90×90 *, ale aj v mnohých ďalších, aj neštandardných rozmeroch. Každý model je vyrobený s najväčšou starostlivosťou a zaujme svojim jedinečným dizajnom a prepracovanými detailmi. Vďaka najvyššej kvalite spracovania našich hranatých kabín Rea v kombinácii s elegantným a moderným dizajnom ich obľuba z roka na rok rastie.

Pozrite sa prosím na úplný katalóg produktov.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘