Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Záchodové dosky

Bez správnej dosky ani sed

Kúpeľňa patrí medzi najnáročnejšie miestnosti. Pri jej navrhovaní by ste mali pamätať na niekoľko základných vecí. Použité materiály musia byť odolné voči meniacim sa teplotám či zvýšenej vlhkosti, a zároveň byť ľahko čistiteľné. Kúpeľňa je miestom, kde upratovanie často vyžaduje veľa času a námahy. Toľko k praktickej stránke. Pozrime sa na to očami dizajnéra. Zvolené usporiadanie závisí od našich individuálnych preferencií. My sami sa musíme v interiéroch, ktoré nám majú slúžiť, cítiť dobre a aj vyzerať štýlovo a originálne.

Žiadna kúpeľňa nebude vyzerať dobre bez starostlivo vybraných doplnkov. Nedá sa pritom zabúdať aj na záchodovú doštičku. Doštička zvyšuje nielen komfort používania záchodovej misy, ale aj úroveň bezpečnosti a dbá o správnu hygienu používania tohto miesta. Alebo možno je čas vymeniť starý model za nový?

Záchodová doska čoby prvok dekorácie

Mnoho ľudí sa môže pýtať: prečo potrebujem novú záchodovú doštičku, keď to staré je stále úplne nepoškodené? Práve preto, aby do tohto miesta vniesli nádych dekoratívnosti. Záchodová doska je vec, bez ktorej sa žiadna záchodová misa nezaobíde. Možno je to iba záklopka na záchod, ale aká strategická vychytávka v každom kúpeľňovom priestore. Pretože použitie záchodovej misy bez tak dôležitého prvku, ako je záchodová doska, sa zdá byť nemožnou úlohou. Je však vhodné si uvedomiť, že nemá iba praktické funkcie.

Okrem toho, že nám tento predmet slúži pri každodenných činnostiach, má často aj dekoratívnu funkciu. A z tohto dôvodu musí mať aj špecifický vzhľad. Klasická biela sa hodí do každého interiéru. Je to tak univerzálna farba, že sa nájde všade. V našom predaji však ponúkame oveľa širší výber. Chcete do priestoru toaliet vniesť trochu avantgardy? Správne. Kto povedal, že sa musíme spoliehať iba na štandardné farby? Všetci ľudia, ktorí majú radi energické akcenty v interiéroch, si v našej ponuke nájdu to svoje. Farebná záchodová doska bude fungovať v mnohých usporiadaniach.

Poťah záchodovej dosky zakúpený v našom obchode je tovarom vysokej kvality. Vyrobené z duroplastu, zaručuje dlhé používanie. A my ako obchod ponúkame pri nákupe záruku 24 mesiacov. Veko záchodovej dosky je veľkostne univerzálne, takže sa zmestí do mnohých bežne dostupných záchodových mís. Správne tvarovaný by mal spĺňať očakávania každého z nás.

Dosky s pomalým sklápaním. Pohodlie a praktickosť

Dať dole alebo ju nechať hore? To je otázka. Je to natoľko kľúčová otázka, že môže dokonca spôsobiť spory medzi manželmi. Náš obchod sa preto snaží tento problém napraviť. Nákupom pomalyzatváracej dosky vyriešite aspoň jeden dôvod rodinných nedorozumení.
Dosky s pomalým sklápaním poskytujú ohromnú výhodu – bez zbytočného búchania klesnú tam, kam treba.

Záchodová doska má mnoho citlivých miest, ku ktorým môže byť ťažký prístup. Toaletná doska s pomalým sklápaním je vybavená uľahčujúcou čistenie rýchlospojkou, umožňujúcou jeho rýchlu demontáž. Čistenie špinavých záhybov veľmi často vyvoláva podráždenie a odrádza. Ale voľbou dosky s pomalým sklápaním z našej ponuky sa budete na upratovanie kúpeľne iba tešiť.

Račte sa zoznámiť s naším tovarom. Vynikajúca kvalita produktov, veľký výber a záruka 24 mesiacov sú predovšetkým cenenými našimi spotrebiteľmi prednosťami.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘