Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Product.flag_id
recomended (9)
Výrobky v predaji
Ukázať všetko
Výrobca
Rea (9)
Záruka
Ukázať všetko
Materiál
polypropylén (8)
Hĺbka
od
    od dole cm
Farba
Ukázať všetko
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Splachovacie tlačidlá k podomietkovým nádržkám

V nových záchodoch nájdeme tradičné záchodové misy so splachovaním len zriedka. Nahradili ich moderné systémy pod omietku, čo znamená, že celý hydraulický systém s regálom je ukrytý v stene. Jediným prvkom, ktorý – okrem záchodovej misy – vyčnieva, je tlačidlo splachovania záchodu, ktoré umožňuje správne spláchnutie vody po použití záchodu.
Tlačidlo pre podomietkovú nádrž je samostatný prvok, ktorý je možné kedykoľvek vymeniť v prípade takovej potreby. Výmena nijako nezasahuje do konštrukcie rámu. Vďaka minimalizmu a malým rozmerom všetko zaberie len málo miesta a skvele sa hodí do kúpeľní s veľmi obmedzenou plochou, alebo tiež do kúpeľní neštandardných, napríklad so šikmým stropom. Splachovacie tlačidlo môže byť univerzálne, ale vždy si v manuáli overte požiadavky výrobcu ohľadom parametrov stojana a ďalších prvkov systému, aby všetko do seba zapadalo.

  • Tlačidlo splachovania toalety – čo o ňom potrebujete vedieť? *

Tlačidlá pre záchodové rámy sú v rôznych variantoch. V minulosti prevládali jednofunkčné modely vybavené iba jedným tlačidlom, ktoré púšťalo rovnaké množstvo vody, pohybujúce sa v priemere medzi 5 a 9 litrami.
Tieto typy riešení však nie sú ekonomické ani ekologické, preto v našej predajni ponúkame iba dvojfunkčné splachovacie tlačidlá – menšie, ktoré pustia väčšinou 3 litre vody, a väčšie, ktoré pustia 6 litrov. Tlačidlá sú navrhnuté tak, aby každý ihneď spoznal, na čo slúži. Výrobca vždy uvádza tieto hodnoty v návode k zariadeniu. Tam tiež poznamenáva, že priemerná doba spláchnutia vynáša asi päť sekúnd.
Tlačidlá pre podomietkový systém, rozdelené na dve časti, znamenajú, že spotrebujeme až o polovicu menej vody, čo sa premieta okrem iného do nižších účtov a pri zvyšujúcich sa poplatkoch je to nanajvýš žiaduce.

  • Aké sú farby tlačidiel pri podomietkovej splachovacej nádrži – prehľad *

Tlačidlá pre splachovaciu nádržku pod omietku musia plniť predovšetkým svoju základnú, úžitkovú úlohu, ale nezabúdame ani na estetiku. Hoci je tento prvok len drobný, výrazne ovplyvňuje usporiadanie toalety. Stojí za to sa uistiť, že dobre sedí.
V našej predajni ponúkame splachovacie tlačidlá v obdĺžnikovom puzdre s rozmermi 250 × 165 mm a v niekoľkých farebných variantoch – chróm, zlatá a čierna. Niektoré modely majú kľúče v najjednoduchších geometrických tvaroch, tj podlhovasté, štvorcové alebo okrúhle, a dajú sa oddeliť alebo sa navzájom dotýkať. Široký výber umožňuje prispôsobiť tieto zariadenia charakteru kúpeľne, a to ako farbou, povrchovou úpravou (matná alebo lesklá), tak tvarom.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘