Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Osvetlenie

K vybaveniu kúpeľne patria také prvky ako umývadlo, sprchovací kút, vaňa av neposlednom rade aj osvetlenie. Okno v bytových kúpeľniach nájdeme len zriedka, aj keď v novostavbách ho niektorí vyžadujú. Bez ohľadu na to, dostatočné osvetlenie zrkadla je nutné či už ide o zabezpečenie dôkladnej starostlivosti o pleť, pohodlného líčenia či česania alebo aj štylizáciu fúzov.
Osvedčeným a odporúčaným riešením je nástenné svietidlo do kúpeľne. Zaberie relatívne málo miesta, ale dáva presne toľko svetla, koľko je pre všetky tieto činnosti potrebné. Navyše vyzerá veľmi dobre v rôznych interiéroch.

Nástenné svietidlá do kúpeľní, ktoré ponúkame, sú podlhovasté, štýlové a minimalistické, ale zároveň efektné. Tie najmenšie začínajú od šírky 40 centimetrov, takže sa úspešne zmestia aj do miestnosti s obmedzeným priestorom. Nástenné LED svietidlo je veľmi univerzálne a bude fungovať ako nad okrúhlym zrkadlom, tak aj nad štvorcovým a obdĺžnikovým.
Máme tiež svietidlá so šírkou 50, 60 a 70 centimetrov a ešte väčšie. Ak má niekto veľký priestor, má dve umývadlá a dve zrkadlá, potom si môže zaobstarať dve samostatné nástenné svietidlá alebo zvoliť jedno, široké 100 alebo 106 centimetrov, ktoré zaistia dokonalé osvetlenie.
Vybrané modely navyše disponujú aj nastaviteľným ramenom, ktoré vám umožnia s ním manévrovať aj v rozsahu 90 stupňov. Vďaka tomu ste schopní nastaviť uhol svetla individuálne podľa vašich potrieb.

  • Kúpeľňové nástenné svietidlá: čierna, biela, chróm *

V ponuke nášho obchodu sú nástenné svietidlá nielen rôznych šírok, ale aj v rôznych štýloch a dostupné v niekoľkých farebných variantoch. Navrhujeme preto kúpeľňové svietidlá čierne, biele a chrómové, vďaka čomu sa každý môže rozhodnúť pre verziu, ktorá bude najlepšie ladiť s celým zariadením kúpeľne.
Pri výbere odtieňa odporúčame ďalšie prvky výbavy, ako je umývadlová batéria, dávkovač mydla, držiak na uterák, držiak na toaletný papier alebo tlačidlo na WC. Potom vytvoríme harmonický celok, ktorý zvýši estetickú hodnotu celej miestnosti. Napríklad čierne nástenné svietidlo bude ideálne spolu s klasicky krásnymi čiernymi prvkami.
Vybrať si môžete aj nástenné kúpeľňové svietidlá zaoblené a hranaté, na rovnom aj profilovanom ramene, minimalistické, ale aj pôsobivé. Rozmanitosť modelov im umožňuje zapadnúť do mnohých interiérov.

  • Kúpeľňové zrkadlové svietidlo – LED sa oplatí *

Kúpeľňová zrkadlová lampa v kúpeľni musí byť nielen estetická a pevná, ale aj s dlhou životnosťou. LED osvetlenie je zďaleka najlepší, najekonomickejší a najvhodnejší variant. Po prvé, spotrebuje oveľa menej elektriny ako klasické žiarovky, čo sa premieta do nižších účtov. Navyše nie je problém také nástenné svietidlo opakovane zapínať a vypínať. Môžeme to urobiť aj tu a tam, bez strachu z vyhorenia alebo zničenia.
LED lampy navyše poskytujú lepšiu ostrosť, kontrast a zlepšujú celkovú viditeľnosť, čo je veľmi užitočné v prípade osvetlenia zrkadiel, kedy musíme mnohokrát vykonávať presné činnosti. Ponúkame nástenné svietidlá rôzneho výkonu, napr. 4 W, 8 W, 12 W alebo 18 W, takže si každý môže vybrať to, ktoré najlepšie splní jeho očakávania.
Kúpeľňové nástenné svietidlá skvele poslúžia aj na iných miestach – nad pracovným stolom, obrazom, toaletným stolíkom, vitrínou, v obývacej izbe alebo kancelárii. Stačí, že budú ladiť s celkovým dizajnom interiéru. Nástenné svietidlá vrátane nástenných svietidiel nad kúpeľňové zrkadlo sú veľmi praktické a skvele poslúžia ako doplnkový, smerový zdroj svetla, ktorého úlohou je rozžiariť nie celú miestnosť, ale iba vybranú zónu.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘