Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Spôsob montáže
podpultový (5)
Farba
Ukázať všetko
Otvor pre batériu
Ukázať všetko
Prepadový otvor
Ukázať všetko
Długość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Szerokość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

voľne stojace umývadlá

Kúpeľňa je typom miestnosti, ktorá musí kombinovať pohodlie, funkčnosť a atraktívny vzhľad. V takom interiéri sú dôležité detaily, ako je farba dlaždíc, typ kúpeľňového vybavenia a sanitárne zariadenie. Základným prvkom každého kúpeľňového vybavenia je umývadlo, ktorého výber je veľmi dôležitý pre pohodlie používania miestnosti. Na trhu sú k dispozícii vstavané alebo * samostatne stojace * drezy a sú čoraz populárnejšie.

  • Samostatne stojace umývadlo – pre moderný a klasický interiér * Správne vybrané umývadlo by malo byť pohodlné a zodpovedať charakteru interiérového dizajnu. Majitelia malých kúpeľní by mali venovať osobitnú pozornosť výberu sanitárnych zariadení, aby neobmedzovali priestor príliš rozsiahlym zariadením. * Samostatne stojace umývadlá * sú najbezpečnejšou možnosťou, ktorá sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a jedinečnou estetikou spracovania. Takéto umývadlá budú fungovať prakticky v každej kúpeľni, a to v malých aj veľkých miestnostiach. * Stojace umývadlo * je tiež najlepšou voľbou, ak máte samostatné WC, kde obmedzený priestor umožňuje iba inštaláciu záchodovej misy a malého umývadla. Umývadlá dostupné v našej ponuke sa vyznačujú:

- jedinečný dizajn,
- podrobné dokončenie detailov,
- rôzne vzory,
- vyrobené z najkvalitnejších materiálov,
- ľahká montáž,
- kompaktná veľkosť.* Kúpeľňa s voľne stojacim umývadlom * vyzerá veľmi elegantne a moderne. Musíte len zvoliť správny kohútik na umývadlo, ktorý dodá miestnosti ďalší dekoratívny prvok.

Samostatne stojace umývadlo – široký výber modelov

V sortimente našej predajne nájdete sanitárne zariadenia s rôznymi povrchovými úpravami. Ponúkame * samostatne stojace * drezy zjednodušeného tvaru, ktoré sú dole zúžené. Zaujímavým variantom sú tiež * stojace umývadlá * s jednoduchou geometrickou štruktúrou. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s úplnou ponukou dostupnej sanitárnej keramiky. Garantujeme, že každý model je vyrobený z odolných a ľahko čistiteľných materiálov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že * kúpeľňa so samostatným umývadlom * bude pohodlným miestom s vysokými estetickými hodnotami.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘