Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Spôsob montáže
podpultový (12)
Farba
Ukázať všetko
Otvor pre batériu
Ukázať všetko
Prepadový otvor
Ukázať všetko
Długość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Szerokość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Voľne stojace umývadlá

Kúpeľňa je typ miestnosti, ktorý musí spájať pohodlie, funkčnosť a atraktívny vzhľad. V takom interiéri sú dôležité detaily ako farba obkladov, typ kúpeľňového vybavenia a sociálneho zariadenia. Základným prvkom každého vybavenia kúpeľne je umývadlo, ktorého výber má veľký význam pre komfort používania miestnosti. K dostaniu zápustné alebo voľne stojace drezy, tešiace sa čoraz väčšej obľube.

  • Voľne stojace umývadlo – pre moderné aj klasické interiéry *

Správne zvolené umývadlo by malo byť pohodlné a zodpovedať charakteru interiéru. Majitelia malých kúpeľní by mali venovať osobitnú pozornosť výberu sociálneho zariadenia, aby neobmedzili priestor príliš rozsiahlym zariadeniam. * Voľne stojace umývadlá * sú najbezpečnejším variantom, ktorý sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a jedinečnou estetikou spracovania. Také umývadlá budú fungovať prakticky v každej kúpeľni, v malých aj veľkých miestnostiach. * Stojacie umývadlo * je tiež najlepšou voľbou, ak máte samostatné WC, kde obmedzený priestor umožňuje iba inštaláciu záchodovej misy a malého umývadla. Umývadlá dostupné v našej ponuke sa vyznačujú:

- jedinečný dizajn,
- detailné dorábanie detailov,
- rôzne vzory,
- najkvalitnejšie materiály,
- jednoduchá montáž,
- kompaktná veľkosť.

  • Kúpeľňa s voľne stojacim umývadlom * pôsobí veľmi elegantne a moderne. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať správnu batériu pre umývadlo, aby miestnosť získala ďalší dekoratívny prvok.

Voľne stojace umývadlo – široký výber modelov

V sortimente našej predajne nájdete sanitárne zariadenia s rôznymi povrchovými úpravami. Ponúkame * samostatne stojace umývadlá* s prúdnicovým tvarom, ktoré sú v spodnej časti zúžené. Zaujímavým variantom sú tiež stojacie umývadlá s jednoduchou, geometrickou štruktúrou. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s kompletnou ponukou dostupnej sanitárnej keramiky. Zaručujeme, že každý model je vyrobený z odolných a ľahko čistiteľných materiálov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že * kúpeľňa s voľne stojacim umývadlom * bude pohodlným miestom s vysokými estetickými hodnotami.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘