Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filter

Typ kabíny
Roh (24)
Spôsob otvárania
Naklápateľné (12)
Povrchová úprava batérie
kartáčovaný (25)
Veľkosť kabíny
100 (7)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Zlaté sprchové kúty

Ste fanúšikom originálnych interiérov? Ak chcete vytvoriť priestor, ktorý je krásny, moderný a funkčný, vyberte si sprchový kút v zlatej farbe. Relaxácia na takomto mieste bude ešte príjemnejšia a každá každodenná sprcha sa zmení na SPA sedenie!

Každý sprchový kút v zlatej farbe je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a tvaroch, takže sa ľahko prispôsobíte svojim preferenciám.

Sprchové kúty v zlatej farbe

Naša ponuka zahŕňa celú novú kolekciu sprchových kútov v zlatých odtieňoch, tvaroch a veľkostiach. Ponúkame:

– vaňové zásteny, ktoré pomáhajú znižovať problém striekajúcej vody okolo
– sprchové steny,
– geometrické sprchové kúty so zlatým kovaním 80×80, 90×90, 80×100.

Naše sprchové kúty v zlatej farbe je možné inštalovať s lineárnym odtokom. Výrobky REA majú moderný tvar a funkčnosť vďaka tvrdenému sklu Crystal Clear s laserovou povrchovou úpravou Easy Clean. Sprchové kúty v zlatej farbe je možné objednať v pravostrannej alebo ľavostrannej variante a ich montáž je jednoduchá vďaka dodávaným profilom. Súprava obsahuje všetky potrebné montážne prvky – tesnenia, úchyty a závesy.

Sprchové skrinky v zlatej farbe sú potiahnuté laserom 4 vrstvami vysokokvalitného smaltu. Vďaka tomu sú hliníkové prvky (profily, úchyty, závesy) odolné voči matovaniu, zmene farby a hrdzi.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘