Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Typ kabíny
Roh (33)
Spôsob otvárania
Posuvné (17)
Povrchová úprava batérie
lesk (32)
Veľkosť kabíny
90 x 90 (14)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Zlaté sprchové kúty

Ste fanúšikom originálnych interiérov? Ak chcete vytvoriť priestor, ktorý je krásny, moderný a funkčný, vyberte si sprchový kút v zlatej farbe. Relaxácia na takomto mieste bude ešte príjemnejšia a každá každodenná sprcha sa zmení na SPA sedenie!

Každý sprchový kút v zlatej farbe je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a tvaroch, takže sa ľahko prispôsobíte svojim preferenciám.

Sprchové kúty v zlatej farbe

Naša ponuka zahŕňa celú novú kolekciu sprchových kútov v zlatých odtieňoch, tvaroch a veľkostiach. Ponúkame:

– vaňové zásteny, ktoré pomáhajú znižovať problém striekajúcej vody okolo
– sprchové steny,
– geometrické sprchové kúty so zlatým kovaním 80×80, 90×90, 80×100.

Naše sprchové kúty v zlatej farbe je možné inštalovať s lineárnym odtokom. Výrobky REA majú moderný tvar a funkčnosť vďaka tvrdenému sklu Crystal Clear s laserovou povrchovou úpravou Easy Clean. Sprchové kúty v zlatej farbe je možné objednať v pravostrannej alebo ľavostrannej variante a ich montáž je jednoduchá vďaka dodávaným profilom. Súprava obsahuje všetky potrebné montážne prvky – tesnenia, úchyty a závesy.

Sprchové skrinky v zlatej farbe sú potiahnuté laserom 4 vrstvami vysokokvalitného smaltu. Vďaka tomu sú hliníkové prvky (profily, úchyty, závesy) odolné voči matovaniu, zmene farby a hrdzi.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘