Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filter

Povrchová úprava batérie
lesk (114)
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Batérie

Kúpeľňa je miesto, ktoré musí byť funkčné a pohodlné. Slúži nielen na udržiavanie hygieny, pretože v mnohých prípadoch je doma relaxačnou zónou. Preto je dôležité nielen zvoliť hygienické zariadenie a ďalšie vybavenie, ale aj správne zladiť kúpeľňové batérie. Kovanie ovplyvňuje nielen pohodlie použitia, ale zohráva veľmi dôležitú úlohu aj pri dopĺňaní estetiky interiéru.

Ktorý kúpeľňový faucet bude najlepší?

V kúpeľni existujú špeciálne podmienky, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť zariadenie miestnosti. Zvyšky vlhkosti, pary a kozmetiky majú negatívny vplyv nielen na sanitárne zariadenia, ale aj na kúpeľňové batérie. Kohútiky a dýzy musia byť preto vyrobené z materiálov odolných voči týmto faktorom a ľahko sa čistiacich. Dôležitým výberovým kritériom je tiež model a štýl dokončenia kúpeľňové batérie tak, aby ladili s charakterom interiéru. Náš internetový obchod ponúka rôzne typy kúpeľňových batérií:

- v klasickej verzii s odnímateľnými kohútikmi,
- moderný s keramickou hlavou,
- súpravy kúpeľňových batérií pre sprchy,
- vodovodné batérie pre umývadlá rôznych výšok a veľkostí,
- sprchové dýzy a dažďové sprchy,
- vybavenie vane,
- bidetové batérie.Jednotlivé modely sú k dispozícii v rôznych farbách. Máme strieborné kúpeľňové batérie, rovnako ako čierne, zlaté alebo ružové zlato. Okrem klasických a moderných modelov kúpeľňových batérií sú zaujímavou ponukou výrobky v retro štýle s jedinečným vzhľadom a detailami dokončenia.

Kúpeľňové batérie – online obchod

Naša ponuka obsahuje široký výber kúpeľňového vybavenia. Ďalej ponúkame ďalšie príslušenstvo, ako sú prevzdušňovače a zástrčky, ktoré zlepšia komfort používania sanitárnych zariadení. V závislosti od nainštalovaných zariadení si môžete zvoliť nástenné alebo podomietkové kúpeľňové batérie. Takáto rozmanitá škála výrobkov vám umožní ľahko si vybrať kohútik v kúpeľni zodpovedajúci dizajnu interiéru, parametrom sanitárnych zariadení a vašim potrebám. Vitajte pri kúpe!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘