Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Spôsob montáže
Na hornej časti pracovnej dosky (274)
Farba
snehovo biely (96)
Otvor pre batériu
Ukázať všetko
Prepadový otvor
Ukázať všetko
Długość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Szerokość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Umývadlá na dosku

Výberu umývadla sa oplatí venovať veľkú pozornosť už len preto, lebo ide o jeden z najčastejšie používaných prvkov vybavenia kúpeľne. Pohodlné používanie musí teda byť na prvom mieste. Nenápadné umývadlo môže byť aj esteticky dôležitým prvkom designu, a dokonca aj jedinečnou dekoráciou interiéru. Všetko záleží na tom, ktoré umývadlo si vyberiete. Ponuka Rea zahŕňa okrem iného mimoriadne elegantné umývadlá na dosku, ktoré sa stávajú stále častejšou voľbou do štýlových miestností. Je to dokonalá kombinácia funkčnosti a štýlu, ktorá môže ozdobiť aj vašu kúpeľňu!

  • Umývadlo na dosku – ideálne pre dizajnovú kúpeľňu *

Umývadlá na dosku sú v posledných rokoch skutočným hitom interiérového designu. Dôvodov je hneď niekoľko. V prvom rade sú samé o sebe nesmierne dekoratívne a oveľa výraznejšie ako umývadlá zapustené. Obrovské množstvo vzorov, farieb a tvarov Vám umožňuje vybrať skutočne originálne a zaujímavé riešenie. Existujú * umývadlá na pracovnú dosku *, ktorá sa líši:

- tvarom — napríklad guľatá v tvare misky, obdĺžniková, štvorcová či dokonca nepravidelná;
- farbou – ako napríklad klasická biela, ale dostupné sú aj iné farby vrátane čiernej alebo zlatej;
- materiálom – ako napríklad keramika, kameň alebo jeho imitácia a dokonca aj sklo;
- veľkosťou — ako veľkosť misy, tak aj masívnosť samotnej konštrukcie;
- štýlom – dostupné idú prvky v štýloch industrial, glamour, minimal, retro a mnohých ďalších štýloch.

Po druhé, * umývadlo na dosku * svojim tvarom umožňuje podčiarknuť krásu starostlivo vybrané dosky. Navyše je vhodné na každodenné použitie.

  • Umývadlá na dosku Rea – naša ponuka *

Sortiment značky Rea zahŕňa mimoriadne rozmanité prvky vyznačujúce sa precíznym spracovaním a senzačným štýlom. Ponúkame veľké aj malé, hlboké aj plytké umývadlá na dosku, s oválnymi aj geometrickými tvarmi. Pokiaľ vám záleží ako na estetike, tak na odolnosti, * umývadlo na dosku Rea * bude skvelou voľbou.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘