Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Čistiace prostriedky na sprchové kúty

  • Misia: čistá kúpeľňa, alebo čistiace prostriedky na sprchové kúty *

Kúpeľňa je jedinou miestnosťou v našich domácnostiach, v ktorej sa prach kopí tak bleskurýchlym tempom. Žiadna iná miestnosť, kuchyňa alebo kúpeľňa sa nezašpiní tak rýchlo. To by nás ani nemalo prekvapiť, ide totiž o najčastejšie využívanú miestnosť v dome. Zatiaľ čo každý má svoju izbu a svoju zónu slobody, kúpeľňa slúži všetkým členom domácnosti.

Či už sa jedná o kúpací budoár alebo skromnú malú kúpeľňu, táto miestnosť vyžaduje osobitnú pozornosť, pokiaľ ide o upratovacie záležitosti. Použitie vhodne zvolených materiálov je dôležitým prvkom v procese zariaďovania kúpeľne, ale dôležitý je aj výber správneho vybavenia. Nevyhneme sa tak povinnosti upratovať, ale môžeme sa ochrániť pred vytrvalým drhnutím. Sprchové kúty s hydrofóbnym náterom môžu byť našimi spojencami v boji za čistejší interiér.

  • Čistič pre sprchové kúty s povrchovou úpravou *

Vodný kameň, škvrny od vody alebo mydla – znie to povedome, však? Či je naozaj nutné každodenne vykonávať rituály na udržanie dokonalej čistoty v sprchovacom kúte? Rozhodne nie, pokiaľ zvolíte správne čistiace prostriedky. Sú nimi bezpochyby tie produkty, ktoré ponúkame na čistenie sprchovacieho kúta. Pre zaistenie najvyššieho lesku sa oplatí siahnuť po čistiacom prostriedku na sprchové kúty. Práve tam sa zhromažďuje najväčšie množstvo molekúl vody, ktoré, pokiaľ zostanú, môžu viesť k vzniku plesní. Čistiace prípravky na sprchové kúty v našej ponuke dokážu odstrániť všetky plesne a usadené baktérie vo vlhkých zákutiach. Horúci vzduch napĺňajúci kúpeľňu bezprostredne po kúpeli prispieva k rozvoju plesní. Čistiace prípravky uchránia pred nepríjemným drhnutím.

Udržiavanie náležitej hygieny tohto miesta je jedna vec, atraktívny vzhľad je druhou podmienkou. V súčasnosti dostupné sprchové kúty majú väčšinou inovatívny náter, pre obyčajné oko neviditeľný. Ich hlavnou doménou je znižovanie usadzovania molekúl vody na sklenenom povlaku. Hydrofóbna impregnácia na sprchové kúty pomôže odstrániť zvyškovú vodu, ktorá stekaním po povrchu skla vytvára šmuhy a vodné škvrny. Čistiaci prostriedok na sprchové kúty s hydrofóbnym povlakom z našej ponuky je mimoriadne účinný, a to vďaka obsiahnutým v ňom polymérom, obnovujúcim vodeodolné vlastnosti povlaku kúta. Prostriedok šetrne čistí bez poškriabania skleneného povrchu.

Čistiace prostriedky zakúpené z našej ponuky sú spojencami v boji za čisté sprchové kabíny. Po jeho použití môže byť kúpanie oveľa príjemnejšie. Užite si nakupovanie!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘