Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Hrúbka skla
6 mm (30)
Dokončovacie profily
Ukázať všetko
Veľkosť dverí
100 (9)
Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Posuvné sprchové dvere

Pohodlné riešenie, ktoré dobre poslúži v malých kúpeľniach, je sprcha. Používatelia ich oceňujú pre ich funkčnosť a skrátenie času starostlivosti o hygienu. Nemusíte čakať, kým sa voda naleje do vane, čo tiež prináša značné úspory, pretože jej spotrebujete potrebné množstvo. Ak sa rozhodnete pre posuvnú sprchovú kabínu, máte dve riešenia – zostaviť hotovú konštrukciu alebo sami vyrobiť sprchovací priestor. V druhom prípade máte viac možností usporiadania, čo zahŕňa výber jednotlivých prvkov kabíny.

Posuvné sprchové dvere – pohodlné a funkčné Vytvorenie výklenku a jeho obloženie dlaždicami je vynikajúcou možnosťou, ktorá bude fungovať aj v malých kúpeľniach. Vďaka tomu môžete prispôsobiť veľkosť priestorovým podmienkam a vytvoriť súvislý celok s ďalším vybavením. Okrem faucetov alebo sifónov sú najdôležitejšími prvkami v týchto konštrukciách posuvné sprchové dvere. Ich úlohou je oddeliť kabínu od zvyšku kúpeľne, aby nedošlo k zvlhnutiu celej miestnosti. Prečo sú posuvné sprchové dvere dobrou voľbou?

- Sú bezpečné, pretože sú založené na stabilnom ráme;
- Na rozdiel od krídlových dverí nezaberajú veľa miesta;
- Sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a farbách;
- Môžu byť prispôsobené rozmerom vybrania výberom z mnohých rozmerov;
- Môžu byť inštalované v kabínach bez sprchovej vaničky. – Sú bezpečné, pretože sú založené na stabilnom ráme;
- Na rozdiel od krídlových dverí nezaberajú veľa miesta;
- Sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a farbách;
- Môžu byť prispôsobené rozmerom vybrania výberom z mnohých rozmerov;
- Môžu byť inštalované v kabínach bez sprchovej vaničky.

Posuvné dvere do kúpeľne sú špecifickým typom produktu, pretože sú inštalované v zložitom prostredí. Z tohto dôvodu sú vyrobené z tvrdeného skla, odolné proti rozbitiu a rozbitiu. Naša ponuka navyše obsahuje posuvné dvere do kúpeľne, ktoré sú pokryté povrchovou úpravou EasyClean. Vďaka tomu sa ľahko čistia a sú odolné voči škvrnám a mydlovej špine.

Široký výber dverí pre posuvné sprchové kúty Ponúkame posuvné dvere do sprchy, ktoré sú k dispozícii v rôznych variantoch profilovej úpravy, ktoré zodpovedajú klasickému aj modernému interiéru. Rozsiahla ponuka predaja zaručuje, že tu nájdete posuvné dvere šité na mieru vašim potrebám. Neváhajte a kúpte.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘