Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.at layouts.bn Bulharský Chorvátsky layouts.me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský Srbský Slovenská layouts.si Ukrajinský Maďarský Taliansky

O nas Rea

Značka REA debutoval na poľskom trhu v roku 1993.

Od tej doby sa v reakcii na potrebu doplniť svoju ponuku o nové, vysoko kvalitné a módne výrobky. * Špecializujeme sa na výrobu a dovoz tovaru v oblasti kúpeľňového vybavenia a kuchynským *. Na základe dlhoročných skúseností sme sa zaručiť, že všetky naše produkty sú 100% bezpečné pre zdravie a veľmi funkčné.

Náš sortiment umožňuje Kúpeľňové prvky, ako je m .. * Zásteny, sprchové kúty, dvere, vstavané skrine, sprchové panely, skryté súpravy, sprchové hlavice, batérie, lineárne kanalizácie, sanitárna keramika *. Dbáme na to, aby sa systematicky obohacujú našu ponuku o nové položky vyznačujú vysokú estetickú a funkčné.

Sme otvorení akejkoľvek a všetky návrhy a podnety – Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a splnenie najdômyselnejší očakávania. U nás sa starala o kúpeľňového vybavenia viac ako 500 000 spokojných zákazníkov. * Zaručujeme široký výber, pokiaľ ide o rozsah, v kúpeľni profesionálov poradenstvo a priateľské služby. *

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘