Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.be layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchová zástena Rea Bler 110

ID: 3336
EAN: 5902557337545
SKU: REA-K7630
 • 267.00

  Doprava zdarma pri platbe kartou. Dodanie: 3-5 pracovných dní!

 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Typ kabíny: Vstúpiť
Veľkosť kabíny: 110
Typ skla: Bezpečnostné tvrdené sklo
Hrúbka skla: 8 mm
Farba skla: Transparentný - priehľadný
Profilový materiál: Hliník
Dokončovacie profily: čierna
Materiál rukoväte: Žiadna rukoväť
Smer kabíny: Univerzálny
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Moderný dizajn s jemnými nádychmi nevšedných tvarov určite osvieži každý kúpeľňový interiér a navodí úžasnú atmosféru bez ohľadu na to, či sa usporiadanie interiéru nesie v znamení moderného, ​​vintage alebo iného štýlu.
Čierne profily v kombinácii s priehľadným sklom nie sú ničím iným ako dokonalou vyváženosťou v dizajne celého produktu. Ďalšou výhodou, ktorá poteší oko aj toho najnáročnejšieho vkusu, sú čierne prvky vytvárajúce dobre vyvážený vzor. Nastaviteľné, hliníkové rameno dotvára celú kompozíciu svojim minimalizmom.
Sprchová zástena série Bler nie je len nutnosťou pre každodennú hygienu, je to tiež čas na chvíľu relaxácie, ktorú si po dlhom dni zaslúžite. Vynaložili sme maximálne úsilie, aby bol výrobok okrem prvotriednej funkčnosti aj jedinečným prvkom vo vašej kúpeľni a lahodil nielen vášmu telu, ale aj vašim očiam. Nechajte svoju kúpeľňu, aby sa stala niečím viac než len miestom na osvieženie.
Pre maximálne pohodlie je naša stena pokrytá inovatívnou nano technológiou Easy Clean. Táto technológia vám umožní udržať stenu v dokonalej čistote bez použitia čistiacich prostriedkov. Pripojená soklová lišta navyše chráni sklo sprchy pred poškodením.

 • Čierna farba je aplikovaná vo výrobnom procese a potom dvakrát vytvrdená pri teplote 600-800°C. *
  Zaručuje 100% životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Jedinečná metóda, ktorá zaisťuje najvyššiu kvalitu a trvanlivosť.

Inštrúkcia

Požiadajte o produkt

product.attachment

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘