Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Textil

  • Textílie prispôsobené každej kúpeľni *

Dizajn každej kúpeľne a náš estetický zážitok pri jej vizuálnom vnímaní určuje niekoľko vecí. Dôležitým prvkom je výber obkladov, vane, sprchovacieho kúta, umývadla alebo armatúr, rovnako ako vhodné textílie. To, ako sa v danej miestnosti cítime, závisí od použitých vzorov a farieb. Kúpeľňa by okrem prísne hygienických funkcií mala plniť aj ďalšie úlohy. Požadujeme, aby nám táto miestnosť poskytla relaxáciu a oddych po náročnom dni. Prístup k tečúcej vode nestačí. Naše estetické úvahy očakávajú koherentnú kompozíciu priestoru.

  • Kúpeľňové textílie pre doplnenie aranžmán *

Bez ohľadu na štýl kúpeľne je nutné ju doplniť vhodne zvoleným kúpeľňovým textilom. Čo by bola aj tá najkrajšia kúpeľňa bez mäkkého koberčeka na podlahe alebo uteráka zaveseného na háčiku? Umiestnenie chodníka na podlahu interiér prehreje a hneď sa v ňom cítime útulnejšie. Oblasti materiálov určených na podlahové povrchy sú tiež dobrým tepelným izolantom. Potom sa vyvarujeme priameho kontaktu so studeným povrchom obkladov.

Náš obchod ponúka rôzne farebné varianty navrhovaných textílií. Škála odtieňov je široká a rôznorodá. Dbáme o zaručenie najvyššej kvality nášho tovaru. Preto udeľujeme na naše výrobky záruku až 24 mesiacov. Vkusne vybrané budú ladiť s rôznymi štýlmi interiéru.

Radi by sme Vás vyzvali, aby ste sa zoznámili s jednotlivými produktmi v tejto kategórii nášho obchodu a presvedčili sa, že ponúkaný kúpeľňový textil je mimoriadne estetický a vyrobený s maximálnou starostlivosťou.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘