Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.at layouts.bn Bulharský Chorvátsky layouts.me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský Srbský Slovenská layouts.si Ukrajinský Maďarský Taliansky

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Sifony a výpusti

Sú nepostrádateľnou súčasťou každej sanitárnej a vodovodnej inštalácie. Pri nákupe * umývadlového sifónu * dbajte na jeho spôsob výroby a vzhľad. Výrobok by mal byť vysokej kvality, lebo hrá dôležitú úlohu – odvádza vodu z umývadla, vane alebo sprchovacieho kúta a zabraňuje tak vzniku kalov, usadenín a nepriamo aj nepríjemného zápachu.

V našej ponuke nájdete * umývadlové výpuste * v mnohých prevedeniach. Odporúčame sifóny (zápachové uzávierky) a výpuste typu click-clack, každú z ktorých pridávame do sady zadarmo. Jednotlivé modely sa líšia dizajnom, veľkosťou a povrchovou úpravou. Dostupné sú jednoduché umývadlové sifóny alebo také, ktoré umožňujú ďalšie pripojenie, napríklad na vypúšťanie vody z práčky. Predstavujeme funkčné a dekoratívne prvky – tie druhé odporúčame na inštaláciu na viditeľné miesta. Vďaka starostlivej povrchovej úprave a dizajnovým zlatým alebo čiernym farbám sa * umývadlová výpust * môže stať uceleným prvkom vybavenia kúpeľne.

  • Sifóny pre umývadlá v našej ponuke *

Aby sme splnili rôzne očakávania a zároveň požiadavky inštalatérov a bytových dizajnérov, pripravili sme široký výber sifónov. Vďaka nim bude umývadlo spoľahlivo fungovať a navyše získa dekoratívny prvok. Ponúkame * zátku click-clack *, teda sadu pozostávajúcu zo sifónu, zátky, matíc a tesnení potrebných pre montáž.

  • Zástrčka umývadla click-clack sa vyznačuje: *

- solídne spracovanie s použitím mosadzných prvkov,

- 2-ročná záruka výrobcu,

- chróm alebo čierna povrchová úprava,

- k dispozícii s alebo bez prepadového otvoru.

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je každá umývadlová výpust odolná voči korózii a ďalším degradačným procesom. Nezmatní sa vplyvom striekajúcej vody alebo iných nečistôt, stačí ju utrieť, aby sa leskla.

Chcete si kúpiť umývadlový sifón? Prezrite si ponuku nášho obchodu a vyberte si produkt priamo s doručením domov. Pozývame vás na pohodlné nakupovanie!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘