Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filter

Smer zoradenia
abecedne AZ
  • abecedne AZ
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Sifony a výpusti

Sú nepostrádateľnou súčasťou každej sanitárnej a vodovodnej inštalácie. Pri nákupe * umývadlového sifónu * dbajte na jeho spôsob výroby a vzhľad. Výrobok by mal byť vysokej kvality, lebo hrá dôležitú úlohu – odvádza vodu z umývadla, vane alebo sprchovacieho kúta a zabraňuje tak vzniku kalov, usadenín a nepriamo aj nepríjemného zápachu.

V našej ponuke nájdete * umývadlové výpuste * v mnohých prevedeniach. Odporúčame sifóny (zápachové uzávierky) a výpuste typu click-clack, každú z ktorých pridávame do sady zadarmo. Jednotlivé modely sa líšia dizajnom, veľkosťou a povrchovou úpravou. Dostupné sú jednoduché umývadlové sifóny alebo také, ktoré umožňujú ďalšie pripojenie, napríklad na vypúšťanie vody z práčky. Predstavujeme funkčné a dekoratívne prvky – tie druhé odporúčame na inštaláciu na viditeľné miesta. Vďaka starostlivej povrchovej úprave a dizajnovým zlatým alebo čiernym farbám sa * umývadlová výpust * môže stať uceleným prvkom vybavenia kúpeľne.

  • Sifóny pre umývadlá v našej ponuke *

Aby sme splnili rôzne očakávania a zároveň požiadavky inštalatérov a bytových dizajnérov, pripravili sme široký výber sifónov. Vďaka nim bude umývadlo spoľahlivo fungovať a navyše získa dekoratívny prvok. Ponúkame * zátku click-clack *, teda sadu pozostávajúcu zo sifónu, zátky, matíc a tesnení potrebných pre montáž.

  • Zástrčka umývadla click-clack sa vyznačuje: *

- solídne spracovanie s použitím mosadzných prvkov,

- 2-ročná záruka výrobcu,

- chróm alebo čierna povrchová úprava,

- k dispozícii s alebo bez prepadového otvoru.

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je každá umývadlová výpust odolná voči korózii a ďalším degradačným procesom. Nezmatní sa vplyvom striekajúcej vody alebo iných nečistôt, stačí ju utrieť, aby sa leskla.

Chcete si kúpiť umývadlový sifón? Prezrite si ponuku nášho obchodu a vyberte si produkt priamo s doručením domov. Pozývame vás na pohodlné nakupovanie!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘