Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský Čiernohorský Srbský layouts.be layouts.at

Sprchovací kút REA BLER-1 100 - 120 cm

ID: 4189
 • 430.00 430.00
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Typ kabíny: Vstúpiť
Veľkosť kabíny: 100 x 100, 100 x 110, 100 x 120, 110 x 110, 110 x 120, 120 x 120
Výška 1950 mm
Typ skla: Bezpečnostné tvrdené sklo
Hrúbka skla: 8 mm
Farba skla: Transparentný - priehľadný
Hrúbka profilu: 17 mm
Šírka profilu: 32 mm
Profilový materiál: Hliník
Dokončovacie profily: čierna
zhromaždenie: Na podlahe
Úprava profilov: 15 mm
Hrúbka ozdobného pásu: 15 mm
Materiál rukoväte: Žiadna rukoväť
Zdvíhací systém dverí pri otváraní: nepoužiteľný
Vrátane sady tesnení: Nepoužiteľný
Možno inštalovať bez prahovej lišty: nepoužiteľný
Smer kabíny: Univerzálny
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Moderný dizajn s jemným nádychom geometrie určite osvieži každý kúpeľňový dekor a navodí úžasnú atmosféru bez ohľadu na to, či sa usporiadanie interiéru nesie v znamení moderného, ​​vintage či iného štýlu.

Čierne profily v kombinácii s priehľadným sklom nie sú ničím iným ako dokonalou vyváženosťou v dizajne celého produktu. Ďalšou hodnotou, ktorá poteší oko aj toho najnáročnejšieho vkusu, sú čierne čiary tiahnuce sa pozdĺž steny a vytvárajúce dobre vyvážený vzor.

Sprchovací kút Bler nie je iba nutnosťou pre každodennú hygienu, je to tiež čas na chvíľu relaxácie, ktorú si po dlhom dni zaslúžite. Vynaložili sme maximálne úsilie, aby bol výrobok okrem prvotriednej funkčnosti aj jedinečným prvkom vo vašej kúpeľni a lahodil nielen vášmu telu, ale aj vašim očiam. Nechajte svoju kúpeľňu, aby sa stala niečím viac než len miestom na osvieženie.

Pre maximálne pohodlie je naša stena pokrytá inovatívnym nano povlakom Easy Clean, je to technológia, ktorá vám umožní udržať stenu v dokonalom poriadku s minimálnou námahou. Udržujte dokonalú čistotu bez použitia silných čistiacich prostriedkov. Pripojená podlahová lišta navyše chráni sklo sprchy pred poškodením. Čierna farba je aplikovaná vo výrobnom procese, následne dvakrát vytvrdená spolu s listom pri 600-800°C. Zaručuje 100% životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Toto je jediná metóda, ktorá zaisťuje najvyššiu kvalitu a trvanlivosť.

Vhodné sprchové sady, žľaby a ďalšie doplnky kúpeľňových armatúr môžete nájsť v ponuke našej predajne.

Motnážny návod

Požiadajte o produkt

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘