Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

HYDRO FIXER + NANO SPRCHOVÁ SADA HYDROFÓBNA IMPREGNATOVÁ SADA

ID: 5230
 • 18.00
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Kapacita: 500 ml
Dokončené: Hydro Fixer 500ml, Nano Shower 50ml, IP Clean 50ml, ściereczka z mikrofibry
Výrobca: Rea
Popis

Nano Shower

Zestaw zawiera:
Hydro Fixer Środek czyszczący do kabin prysznicowych, szkła i ceramiki, Impregnat Hydrofobowy do szkła i ceramiki szkliwionej Nano Shower, Preparat do odtłuszczenia powierzchni IP Clean, ściereczkę z mikrofibry.

Preparat stworzony do czyszczenia kabin prysznicowych zabezpieczonych hydrofobowo. Środek delikatnie czyści, a polimery zawarte w płynie odświeżają właściwości hydrofobowe nałożonej powłoki.

Hydrofobowy preparat impregnujący do zabespieczenia kabin prysznicowych i ceramiki chroni produkt przed osadami z wody, mydła i kamienia.

Zapewnia właściwości samooczyszczające dzięki czemu szkło i inne powierzchnie na dłużnej pozostają czyste i przejrzyste. Preparat zawiera nanocząsteczki srebra.

Požiadajte o produkt

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘