Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský Čiernohorský Srbský layouts.be layouts.at

Podomietková umývadlová batéria REA VIVA - zlato + BOX

ID: 6088
EAN: 5902557357536
SKU: REA-B6251
 • 97.00
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Typ batérie: povodie, Vaňa
Spôsob upevnenia batérie: stena
Materiál: mosadz
Typ hlavy: keramický
Výška batérie 9 mm
Rozsah výtoku 20 mm
Priemer pripojenia: 1/2 palca
Záruka: 5 rokov
Výrobca: Rea
Popis

Predstavujeme Vám novú mimoriadne designovú a veľmi modernú kúpeľňovú umývadlovú batériu série Viva. Táto batéria sa dokonale hodí do Vašej kúpeľne, kde vyplní priestor a pritom zachová krásny vzhľad a estetiku interiéru. Batéria je určená na montáž pod omietku k voľne stojacim umývadlám alebo umývadlám na dosku. Špeciálna fáza výroby zaručuje vysokú odolnosť a ľahké čistenie batérie veľmi. Balenie okrem batérie obsahuje aj podomietkový box, vyrobený z umelej hmoty a mosadzných podomietkových prvkov. Tento systém umožňuje bezproblémovú montáž a vďaka vodováhe, ktorou je box vybavený, bude ešte rýchlejší.

Dokonale navrhnutá a neobyčajná batéria je vyrobená z vysoko kvalitnej mosadze s úpravou v okázalom zlatom prevedení. Lakovanie batérie bolo vykonané celkom v troch vrstvách, vďaka čomu je odolná voči korózii a strate farby.

Montážny návod

Požiadajte o produkt

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘