Sprchová vanička Grey Rock 80x120 - Rea

Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský Čiernohorský Srbský

:

Sprchová vanička Grey Rock 80x120

ID: 5514
 • 191.00
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Materiál: akrylový minerál
Farba: Šedá
Výška sprchovej vaničky: 3,5cm
Umiestnenie odtoku: na krátkej strane
Súčasťou je sifón: Áno
Záruka: 5 rokov
Výrobca: Rea
Popis

Acrylic Mineral je unikátny materiál vyznačujúci sa mimoriadnou pevnosťou a odolnosťou. Hladká štruktúra dokonale chráni vaničku pred vlhkosťou. Sprchové vaničky sú vďaka použitému materiálu dokonalé vo všetkých smeroch. Pozornosť venovaná každému detailu, dokonalá reprodukcia prirodzenej štruktúry kameňa, krásny dekoratívny náter bude prvkom podčiarkujúcim krásu vašej kúpeľne. Z jeho každodenného používania urobí neopísateľnú radosť.

Sprchové vaničky z tohto materiálu sú dokonale hladké, stabilné a dajú sa namontovať priamo na podlahu. Ďalšou výhodou sú dokonale rovné hrany a uhly, čo umožňuje ich inštaláciu bez škárovania.

Požiadajte o produkt

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘