Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský Čiernohorský Srbský layouts.be layouts.at

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Neboli nájdené žiadne výrobky zodpovedajúce vybraným kritériám.

Pre deti

Kúpeľňové doplnky pre najmenších

V živote každého dieťaťa nastane okamih, keď sa musí samo naučiť používať toaletu. Prvé cesty batoľaťa na záchod sú zábavnejšie ako samotné plnenie fyziologickej potreby, ale časom sa táto situácia normalizuje a dieťa začína používať toaletu bez pomoci dospelých. V počiatočnej fáze je to celkom výkon ako pre najmladšieho člena rodiny, tak pre nás – rodičov. So správnymi kúpeľňovými doplnkami si môžeme tieto lekcie v pokojnej atmosfére a pohodlí ešte viac zjednodušiť.
Vážení rodičia, naša predajňa ponúka produkty, ktoré zlepšia adaptačnú dobu vášho dieťaťa z hľadiska samostatného používania toalety. Detské kúpeľňové doplnky môžu byť naším spojencom pri každodenných hygienických povinnostiach, pretože samostatnosť batoľaťa v kúpeľni nie je ľahká úloha. Aby táto činnosť negenerovala zbytočný stres na oboch stranách, zvoľme premyslenú voľbu.
Oplatí sa staviť na doplnky, ktoré sú vyrobené z bezpečných a odolných materiálov. Toto sú kúpeľňové doplnky, ktoré ponúkame určené pre najmenších. Sedenie na záchodovej doske alebo umývanie rúk vašich detí môže byť oveľa jednoduchšie, ak investujeme do správneho príslušenstva. Detské kúpeľňové doplnky z našej ponuky sú vyrábané v živých farbách, ktoré by mali dieťa dodatočne povzbudiť na ich používanie.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘