Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Farba misy
Ukázať všetko
Farba
Ukázať všetko
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Súpravy záchodovej misy s bidetom

Hygiena na toalete sa zvyčajne obmedzuje na použitie toaletného papiera a umývanie rúk. Na trhu sú však dostupné zariadenia, vďaka ktorým bude používanie toaletnej sedačky nielen pohodlnejšie, ale aj bezpečnejšie pre vaše zdravie. Reč je o * WC s bidetom * – inovatívnom riešení, ktoré bude fungovať aj v malých kúpeľniach.

  • Ako funguje toaletné sedadlo s bidetom? *

Bidet nie je na trhu nový a v mnohých krajinách je štandardnou výbavou každej kúpeľne. Slúži na udržiavanie hygieny intímnych miest po použití toalety, čo má zabrániť nepríjemným neduhom. Inováciou je však kombinácia * toaletnej misy s bidetom *, takže nemusíte inštalovať dve zariadenia. Toto riešenie zvyšuje nielen komfort používania toalety, ale tiež znižuje spotrebu papiera, čo je v súlade so zásadami ekologického životného štýlu. Medzi ďalšie výhody, ktoré charakterizujú toaletné sedadlo s bidetom, patria:- moderný dizajn,
- kompaktná veľkosť,
- funkčnosť,
- starostlivosť o hygienu intímnych miest,
- pohodlie,
- ľahkosť udržiavania čistoty na toalete.

Toto riešenie bude fungovať v malých kúpeľniach, pretože * bidet a toaleta * tvoria jedno sociálne zariadenie. Nemusíte teda inštalovať samostatné zariadenia ani ich pripájať k kanalizácii, ktorá si často vyžaduje zásadnú rekonštrukciu.

  • Bidetová a toaletná súprava – kombinácia pohodlia a funkčnosti *Obchod ponúka sanitárne zariadenia rôznych typov konštrukčného a dokončovacieho štýlu. Podľa vašich individuálnych potrieb sa môžete rozhodnúť kúpiť samostatnú súpravu, ktorá obsahuje * bidet + toaletu *. Tento variant bude fungovať, keď budete mať k dispozícii veľký priestor v kúpeľni. V ostatných prípadoch odporúčame kompaktný * bidet s toaletou *, ktorý tvorí jedno zariadenie. Ponúkame sanitárne zariadenia vyrobené z najkvalitnejších materiálov, dostupné v stojacej aj závesnej verzii. Dostanete tiež rám na WC misy s plným príslušenstvom na pripojenie * WC s bidetom *. Využite našu ponuku.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘