Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský

Zľavový kupón:REA5

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Vaňa so sprchovacím kútom

Majitelia malých kúpeľní sú často nútení rozhodnúť sa, či si nainštalujú vaňu alebo sprchovací kút. Obe riešenia majú svoje výhody, takže výber nie je ľahký. Problémom môžu byť navyše individuálne preferencie členov domácnosti, kde sa niekto radšej rýchlo osprchuje, zatiaľ čo iní milujú blažený relax vo vani. V takom prípade môže byť * vaňa so sprchovou zástenou * kompromisom – funkčný variant, ktorý spája potešenie s užitočným.

  • Vaňa so zástenou – riešenie pre nerozhodných *Na to, aby ste si ráno mohli vychutnať energizujúcu sprchu a po náročnom dni relaxačnú kúpeľ, nemusíte mať dve kúpeľne. * Vaňa s vaňovou zástenou * vyrieši dilemy usporiadania kúpeľne do jedného typu sanitárneho zariadenia. Navyše nemusíte platiť ďalšie náklady, pretože zástenu je možné namontovať na vaňu, ktorú už máte. Takýto oddiel je taký univerzálny, že sa zmestí do väčšiny zariadení. Medzi výhody, ktoré charakterizujú * vaňu so sprchovou zástenou *, patria:

- funkčnosť,
- moderný dizajn,
- kombinácia vane a sprchy,
- ľahká montáž, ktorá si nevyžaduje renovačné práce,
- široký výber štýlov dokončovania.Ak investujete do * vane so zástenou *, nemusíte si vyberať medzi rýchlou sprchou alebo vaňou. Jedným ťahom ruky môžete zmeniť vaňu na sprchovací kút. Stena slúži aj ako bariéra zabraňujúca striekaniu vody po celej miestnosti. * Kúpeľňa s vaňou so zástenou * je dobrou voľbou aj v domácnostiach, kde rovnaká izba slúži ako toaleta. Zatvorením obrazovky zaistíte súkromie pri kúpaní a zároveň umožníte ostatným členom domácnosti používať kúpeľňu.

  • Vaňa s obrazovkou – cena *V našej ponuke nájdete výrobky rôznych špecifikácií a štýlov povrchovej úpravy. Máme obrazovky s profilmi alebo z úplne priehľadného skla. Líšia sa farbami, rozmermi a spôsobom použitia. Môžete si kúpiť iba stenu alebo zostavu pozostávajúcu z * vane so sprchovou zástenou *. Predávame veľa modelov vaní, od klasických po obdĺžnikové, voľne stojace a retro. Pozývame vás na nákup, garantujeme nízke ceny a odborné poradenstvo.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘