Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Spôsob otvárania
Posuvné (43)
Hrúbka skla
8 mm (83)
Dokončovacie profily
Ukázať všetko
Veľkosť kabíny
90 x 90 (29)
Zhromaždenie
Na detskom bazéne resp (59)
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Sprchovacie kabíny 90x90, 80x80 a ďalšie

V našich kúpeľniach sa čoraz častejšie objavuje samostatná sprcha – či už ako náhrada za tradičnú vaňu, alebo vedľa nej, ak to vnútorný priestor umožňuje. Toto riešenie umožňuje rýchle a pohodlné kúpanie kedykoľvek. Moderné * sprchové kúty * sú nielen pohodlné na použitie a praktické, ale aj veľmi štýlové. Vďaka tomu dokonale zapadajú do moderného dizajnu kúpeľne. Vďaka obrovskej rozmanitosti modelov si môžete ľahko vybrať ten pravý pre akýkoľvek priestor – optimálny nielen čo sa týka veľkosti alebo tvaru, ale aj vzhľadu.

  • Vhodná sprchová kabína pre každý interiér * Bez ohľadu na veľkosť a tvar miestnosti by výber správnej kabíny nemal byť problémom. Ponuka Rea zahŕňa štandardné aj menej bežné tvary a veľkosti. Čo?

- V malých kúpeľniach bude sprchový kút * 80×80 * dokonalý. Polkruhový tvar v tomto prípade ušetrí ešte viac miesta.
- O niečo väčší sprchovací kút * 90 × 90 * poskytuje pohodlnejšiu vaňu a vďaka riešeniam využívajúcim skladacie steny môže byť mimoriadne funkčný.
- Stále častejšie sa volia obdĺžnikové modely, ktoré vyzerajú skvele v moderných aranžmánoch a zároveň poskytujú viac priestoru počas sprchovania. Toto riešenie poskytuje širokú škálu rozmerov, napríklad 80 × 90, 80 × 100 alebo dokonca 120 × 90 cmMimoriadne populárne sa stávajú aj sprchovacie kúty, tj. Bez sprchovej vaničky a s odtokom zabudovaným v podlahe (napr. Lineárne). Je to mimoriadne estetické a praktické riešenie. Navyše vďaka otvoreným stenám môžete takmer ľubovoľne tvarovať priestor a vytvárať tak svoju vysnívanú sprchu.

  • Sprchové kabíny – ponuka Rea *

Ponuka značky Rea obsahuje množstvo riešení šitých na mieru rozmanitým očakávaniam a potrebám zákazníkov. Každý z našich * sprchových kútov * je navrhnutý s ohľadom na maximálnu životnosť, pevnosť a funkčnosť, ako aj na atraktívny dizajn v súlade s modernými trendmi. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našimi návrhmi!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘