Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský

Zľavový kupón:REA5

Filter

Spôsob otvárania
Posuvné (1)
Hrúbka skla
6 mm (30)
Dokončovacie profily
Ukázať všetko
Veľkosť dverí
100 (13)
Poťah Easy Clean
Ukázať všetko
Zhromaždenie
Na detskom bazéne resp (1)
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Dvere do Sprchovacich kabíny

Sprchovací kút je možné oddeliť mnohými spôsobmi. Jedným z nich sú * sprchové dvere *, ktoré sú alternatívou k tradičným sprchovým kútom. Je to ideálne riešenie, keď je sprchová vanička inštalovaná vo výklenku. Môžu sa však použiť aj v tandeme s lineárnym odtokom zapusteným do podlahy, čo vytvára veľmi pohodlné a moderne vyzerajúce usporiadanie. Použitie vysoko kvalitných prvkov a ich správna montáž tiež zaisťujú požadovanú tesnosť a trvanlivosť.

  • Rôzne sprchové dvere – vytvorte si vlastné usporiadanie ** Sprchové dvere * sa dodávajú v mnohých štandardných veľkostiach (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm) a niekedy sa dajú vyrobiť aj v presných rozmeroch. Vďaka tomu sa môžu dokonale prispôsobiť akejkoľvek kúpeľni. Líšia sa tiež svojim dizajnom a použitím. V závislosti na individuálnych preferenciách a podmienkach daného priestoru sa môžete rozhodnúť pre * sprchové dvere *:

- posuvné,
- naklápanie,
- skladací. Ponuka Rea obsahuje veľa variantov týchto riešení, ktoré umožňujú maximálnu funkčnosť a estetiku interiéru. * Sprchové dvere * môžu mať tiež rôzne povrchové úpravy (napr. Profily, kľučky), ktoré pomáhajú vytvárať požadovaný štýl usporiadania. V súčasnosti okrem iných čierne povrchy, ktoré krásne ladia s kovaniami v rovnakej farbe, čo dodáva moderný a elegantný efekt.

  • Sprchové dvere Rea – rozumná voľba *Pri výbere riešení Rea si môžete byť istí, že sa zameriavate na solídne spracovanie a najlepší štýl. Naše * sprchové panely * sú vyrobené z najkvalitnejšieho skla a sú konštruované s maximálnou opatrnosťou, ktorá zaručuje ich odolnosť a spoľahlivosť, rovnako ako dokončovacie prvky. Moderný a rozmanitý dizajn pomáha pri hľadaní prvkov vhodných pre usporiadanie v akomkoľvek štýle a inovatívne riešenia umožňujú zvýšiť ich funkčnosť. Ponúkame širokú škálu veľkostí a typov sprchových dverí, ktoré sa prispôsobia každému priestoru. Odporúčame vám, aby ste si ponuku prečítali.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘