Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Vaňové zásteny, vaňové sklo

Odveká dilema vana alebo sprchy bola práve vyriešená! Predstavujeme * vaňovú zástenu * ako súčasť kúpeľňových doplnkov. Vďaka tejto štruktúre získate priestor vhodný ako na kúpanie, tak na osvieženie opláchnutím vodou. * Sklo do vane * je nápad na rýchlu a efektívnu premenu kúpeľne. Funguje to obzvlášť dobre tam, kde má miestnosť obmedzený priestor.

  • Vaňová zástena * je k dispozícii v rôznych veľkostiach a povrchových úpravách. Môžete si zvoliť klasické sklo s minimalistickým charakterom. Vďaka svojej priehľadnosti nepreťažujú kúpeľňu, ale pôsobia priestranným dojmom. Druhou možnosťou je moderné * vaňové sklo * s čiernymi profilmi. Vďaka nim vyzerá vkusne v interiéroch s industriálnym vzhľadom. h2. * Sprchová zástena – výhody *
  • Vaňová zástena * má veľa výhod. Najskôr to urobí vašu kúpeľňu 2v1 – vaňu a sprchu – podľa okolností, času a ochoty. Okrem toho * sprchové zásteny *:

- chránia interiér miestnosti pred postriekaním,
- vylepšiť vzhľad kúpeľne,
- majú univerzálny montážny systém na jednej alebo na druhej strane vane,
- sú vyrobené z tvrdeného skla, čo výrazne zvyšuje ich odolnosť voči vysokým teplotám a vlhkosti,
- * vaňová zástena * ľahko sa udržuje v čistote.

Sprchové zásteny vám umožnia lacno premeniť vašu kúpeľňu. Vďaka použitým profilom sa stávajú veľmi stabilnými. Pre ešte vyššiu funkčnosť boli niektoré modely vybavené pohyblivými časťami. Vyskúšajte naše * sklopné vaňové zásteny *.

  • Náš sortiment sprchových zásten * Naša ponuka obsahuje jednoduché zasklenie aj * vanové zásteny * pohyblivé s možnosťou rozloženia. Vďaka dostupnosti rôznych štýlov a veľkostí môžete ľahko zladiť konkrétny prvok s charakterom vášho interiéru. Pozývame vás na pohodlné nakupovanie online s doručením domov. Zaručujeme rýchlu a bezpečnú prepravu zakúpených výrobkov.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘