Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Spôsob montáže
Nablatowa (208)
Farba
snehovo biely (86)
Otvor pre batériu
Ukázať všetko
Prepadový otvor
Ukázať všetko
Długość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Szerokość umywalki - zakres
Ukázať všetko
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

umývadlo na dosku

Výberu umývadla stojí za to venovať veľkú pozornosť, pretože je jedným z najčastejšie používaných prvkov kúpeľňového vybavenia. Preto musí byť v prvom rade pohodlný na používanie. Nenápadné umývadlo môže byť tiež esteticky dôležitým prvkom usporiadania, ba dokonca jedinečnou výzdobou interiéru. Všetko závisí od toho, aký vzor si vyberiete. V ponuke Rea je okrem iných aj mimoriadne elegantné * umývadlá na dosku *, ktoré sa pre štýlové izby stávajú čoraz častejšou voľbou. Je to dokonalá kombinácia funkčnosti a štýlu, ktorá môže zdobiť aj vašu kúpeľňu!

  • Umývadlo na dosku – ideálne pre dizajnovú kúpeľňu *Umývadlo na dosku je v posledných rokoch skutočným hitom interiérového dizajnu. Má to niekoľko dôvodov. Po prvé, je sám o sebe mimoriadne dekoratívny a oveľa výraznejší ako zapustené umývadlo. Enormnosť vzorov, farieb a tvarov vám umožňuje zvoliť skutočne originálne a zaujímavé riešenie. Existujú * umývadlá na dosku *, ktoré sa líšia v:

- tvar – napríklad okrúhly vo forme misy, obdĺžnikový, štvorcový a dokonca nepravidelný;
- farba – klasická biela a všetky farby dúhy vrátane čiernej alebo zlatej;
- materiál, z ktorého sú vyrobené – napríklad keramika, kameň alebo jeho napodobenina, ba dokonca sklo;
- veľkosť – tak veľkosť misy, ako aj masívnosť samotnej konštrukcie;
- štýl – sú tu prvky v industriálnom, glamour, minimalistickom, retro a mnohých ďalších štýloch.Po druhé, * umývadlo na doske * vďaka svojej podobe umožňuje zobraziť starostlivo vybranú pracovnú dosku. Okrem toho funguje veľmi dobre aj na každodenné použitie.

  • Umývadlá Rea na dosku – naša ponuka *

Sortiment značky Rea zahŕňa mimoriadne rozmanité prvky, ktoré sa vyznačujú precíznym spracovaním a senzačným štýlom. Ponúkame veľké aj malé umývadlá na dosku, hlboké a plytké umývadlá s oválnymi a geometrickými tvarmi. Ak vám záleží na estetike aj na výdrži, * umývadlo na dosku * Rea * bude vynikajúcou voľbou.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘