Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský

Zľavový kupón:REA5

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Kohútiky, umývadlové batérie

Sú nevyhnutným prvkom kúpeľňového vybavenia, to však neznamená, že sú iba praktické. * Umývadlová batéria * by mala zdobiť priestor a zodpovedať zvyšku dekorácie. Niekedy je založená na vytváraní harmonických kombinácií, inokedy pre kontrast. Preto naša ponuka obsahuje praktické * umývadlové batérie * v rôznych štýloch a farbách. Vďaka veľkému výberu každý dizajnér nájde v sortimente produkt, ktorý zodpovedá jeho vízii aranžmánu.

Každý umývadlový kohútik uvedený v našom obchode spĺňa prísne štandardy kvality. Jednotlivé modely sa líšia tvarom, výškou, rozsahom výtoku a spôsobom dokončenia.

  • Strieborné, čierne a zlaté umývadlové batérie * Pri prechádzaní našej ponuky venujte pozornosť rozmanitosti batérií pre umývadlá. Medzi základné rozdelenie výrobkov patria výrobky namontované na doske a určené na inštaláciu pod omietku. Všetky umývadlové batérie sú dostupné v troch farbách:

- strieborná – chróm je elegantný a nadčasový, ľahko sa udržuje v čistote a nie je náchylný na korózne procesy,

- čierna – matná * umývadlová batéria * vyzerá elegantne. Pevný povlak pokrýva mosadznú štruktúru, vďaka čomu je výrobok odolný a ľahko sa čistí,

- zlatá – originálna umývadlová batéria sa skladá z mosadzného telesa pokrytého silnou vrstvou zlatého povlaku. Efekt je strhujúci.

  • Umývadlové batérie v našej ponuke * V našej ponuke nájdete * umývadlové batérie * v mnohých prevedeniach, z ktorých si môžete vybrať. Jedná sa predovšetkým o batérie na dosku, ktoré sa na dreze prezentujú v celej svojej kráse, a tiež o batérie pripevnené pod omietku. Vďaka použitiu keramických hlavíc alebo stropných prevzdušňovačov každý * umývadlový faucet * zaujme svojou odolnosťou a pevnosťou.

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou radou batérií. Vďaka nim bude mať umývadlo moderný vzhľad a bude sa ľahko používať. * Vysoký *, nízky, nástenný umývadlový kohútik – tu nájdete to, čo hľadáte!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘