Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Voľne stojaca vaňa REA FERRANO 160 cm

ID: 3606
EAN: 5902557341689
SKU: REA-W0150
 • 938.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Typ vane: voľne stojaci
Farba: biely
Materiál: akryl
Výška 72 mm
Dĺžka: 1600 mm
Kapacita 214 litr
Zahrnuté: sifón + zástrčka niekoľkonásobná
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Jedným slovom dokonalá voľne stojaca akrylová vaňa Rea Ferrano. S ohľadom na maximálne pohodlie a príjemný odpočinok sme vytvorili hlbokú vaňu s konturovanými tvarmi. Vysoké a hladké steny zaisťujú komfort a pohodlie pre každodennú relaxáciu.
Voľne stojaca vaňa je moderným akcentom každej kúpeľne. Poskytuje voľnosť, čo vám umožní vytvoriť krásne interiéry v akomkoľvek dekore. Moderná vaňa bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov, vďaka ktorým si môžete byť istí odolnosťou, spoľahlivosťou a bezpečnosťou po mnoho rokov. Vaňa je chránená antistatickou vrstvou Anti-Wipe. Vďaka moderným výrobným technikám sme vytvorili spoľahlivú vaňovú konštrukciu, ktorá zaručuje maximálny komfort pri každodennom kúpaní.
Vaňa obsahuje sifón a samotná vaňa je vybavená zátkou click-clack, ktorá poskytuje plný komfort. Vďaka použitiu najkvalitnejšieho akrylátu vaňa dokonale absorbuje teplo tak, aby bola vždy teplá a príjemná.

Mirror Coat
Mirror Coat je poslednou vrstvou, ktorá obsahuje fluoropolymérové ​​vlákna. Boli aplikované antistatickou metódou, ktorá zaručuje dokonale rovný povrch vane. Vrstva Mirror Coat je vysoko odolná, ktorá dokonale chráni vaňu pred poškriabaním a poškodením. Ďalšou dôležitou výhodou je odolnosť proti zafarbeniu, vďaka tejto vrstve sa môžete tešiť z bezchybného vzhľadu produktu po mnoho rokov.

CAD”: https://umywalki.pl/lazienka-rea/cad/Wanna_wolnostojąca_FERRANO_1600.zip

CAD

Požiadajte o produkt

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘