Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Vaňová zástena REA ELEGANT 70 - zlatá

ID: 5289
EAN: 5902557355860
SKU: REA-W5600
 • 111.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Výška (cm) 140 cm
Šírka (cm) 70 cm
Hrúbka skla: 5 mm
Typ: Trvalé
Dokončovacie profily: Žiarivé zlato
Vrátane sady tesnení: Áno
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Inovatívna a univerzálna vaňová zástena série Rea Elegant, je vyrobená na silnom profile. Dizajn zásteny dokonale zapadne na každú vaňu. Zlaté prevedenie zásteny je úžasným dekoratívnym prvkom v každej módnej kúpeľni. Vynaložili sme maximálne úsilie, aby bol výrobok okrem prvotriednej funkčnosti aj jedinečným prvkom vo vašej kúpeľni a potešil nielen vaše telo ale aj oči.

Inovatívne zlatoskvúce povlak

Garantujeme perfektný vzhľad a životnosť náteru mnoho rokov. Zlatá farba je aplikovaná vo výrobnom procese a následne dvakrát vytvrdená pri teplote 600-800 °C. To zaručuje 100% životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Ide o jedinú metódu, ktorá poskytuje najvyššiu kvalitu a odolnosť.

Funkčné a praktické

Elegantná a štýlová vaňová zástena vám umožní premeniť vašu vaňu na sprchovací kút, zabráni plákaniu vody a zlepší jej vizuálne vlastnosti. Zlaté hliníkové profily urobia kúpeľňu elegantnou a potešia každého. Vaňová zástena Lagos bude vďaka svojej jednoduchej konštrukcii a konštrukcii z jednej sklenenej tabule perfektnou voľbou do každej kúpeľne a vďaka univerzálnej montáži môžete nainštalovať na pravú a ľavú stranu vane.

Moderný design

Zástena určite osvieži každý kúpeľňový interiér a navodí úžasnú atmosféru, či už sa usporiadanie interiéru nesie v znamení moderny, loftu alebo akéhokoľvek iného štýlu. Zlaté profily v kombinácii s priehľadným sklom nie sú ničím iným ako dokonalou vyváženosťou v dizajne celého produktu.

h3.
Montážny návod

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘