Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Zátky do umývadla, sifóny

Sú nevyhnutnou súčasťou každého sanitárneho a vodného systému. Pri nákupe sifón, dávajte pozor na jeho dizajn a vzhľad. Výrobok by mal mať vysokú kvalitu. Hrá dôležitú úlohu – odvádza použitú vodu z drezu, vane alebo sprchy, a tým zabraňuje tvorbe nájazdov, usadenín a nepriamo škaredých pachov.

V našej ponuke nájdete * drez zátka * v mnohých verziách z čoho vyberať. Odporúčame fľašu sifóny a click-clak korok zahrnuté zadarmo vo všetkých súboroch. Rôzne modely sa líšia v dizajne, veľkosti a prevedení. Jednoduché alebo jednoduché sifóny sú k dispozícii pre ďalšie pripojenia, napríklad na odvádzanie vody z práčky. Predstavujeme funkčné a dekoratívne prvky – tie sa odporúčajú pre inštaláciu na viditeľných miestach. Vďaka starostlivej povrchovej úprave a dizajnovým zlatým alebo čiernym farbám sa zátka drezu môže stať konzistentnou súčasťou usporiadania kúpeľne. h2. * Sifóny pre umývadlá v našej ponuke *

Aby sme splnili rôzne očakávania a splnili požiadavky inštalatérov a interiérových dizajnérov, pripravili sme široký výber sifónov. Vďaka nim bude umývadlo spoľahlivo fungovať a navyše získa dekoratívny prvok. Ponúkame zástrčku * click-clack *, to znamená súpravu, ktorá sa skladá zo sifónu, zátky, matíc a tesnení potrebných na montáž.

  • Zátka pre umývadlo click-clack sa vyznačuje: *

- solídne spracovanie s použitím mosadzných prvkov,

- dvojročná záruka výrobcu,

- chróm alebo čierna povrchová úprava,

- k dispozícii s prepadovým otvorom alebo bez neho.

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je každá * zátka * umývadla * odolná proti korózii a iným procesom zhoršenia. Nezostáva matný vplyvom striekajúcej vody alebo iných nečistôt, stačí ho len otrieť, aby bol čistý. Chcete si kúpiť * drezový sifón *? Prezrite si ponuku nášho obchodu a vyberte si produkt priamo s doručením domov. Pozývame vás na pohodlný nákup!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘