Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchová zástena REA BLER 90 + polica a vešiak EVO

ID: 5793
 • 336.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Typ kabíny: Vstúpiť
Veľkosť kabíny: 90
Typ skla: Bezpečnostné tvrdené sklo
Hrúbka skla: 8 mm
Farba skla: Transparentný - priehľadný
Hrúbka profilu: 17 mm
Šírka profilu: 32 mm
Profilový materiál: Hliník
Dokončovacie profily: čierna
Úprava profilov: 890-910 mm
Materiál rukoväte: Žiadna rukoväť
Smer kabíny: Univerzálny
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Sprchová zástena Bler

Moderný dizajn s jemným nádychom geometrie určite osvieži každý kúpeľňový dekor a navodí úžasnú atmosféru bez ohľadu na to, či sa usporiadanie interiéru nesie v znamení moderného, ​​vintage či iného štýlu.

Čierne profily v kombinácii s priehľadným sklom nie sú ničím iným ako dokonalou vyváženosťou v dizajne celého produktu. Ďalšou hodnotou, ktorá poteší oko aj toho najnáročnejšieho vkusu, sú čierne línie tiahnuce sa pozdĺž zásteny a vytvárajúce dobre vyvážený vzor. Nastaviteľné, hliníkové rameno dotvára celú kompozíciu svojim minimalizmom.

Sprchová stena Bler nie je len nutnosťou pre každodennú hygienu, je to tiež čas na chvíľu relaxácie, ktorú si po dlhom dni zaslúžite. Vynaložili sme maximálne úsilie, aby bol výrobok okrem prvotriednej funkčnosti aj jedinečným prvkom vo vašej kúpeľni a lahodil nielen vášmu telu, ale aj vašim očiam. Nechajte svoju kúpeľňu, aby sa stala niečím viac než len miestom na osvieženie.

Pre maximálne pohodlie je naša stena pokrytá inovatívnym nano povlakom Easy Clean, je to technológia, ktorá vám umožní udržať stenu v dokonalom poriadku s minimálnou námahou. Udržujte dokonalú čistotu bez použitia silných čistiacich prostriedkov. Pripojená podlahová lišta navyše chráni sklo sprchy pred poškodením. Čierna farba je aplikovaná vo výrobnom procese, následne dvakrát vytvrdená spolu s listom pri 600-800°C. Zaručuje 100% životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Toto je jediná metóda, ktorá zaisťuje najvyššiu kvalitu a trvanlivosť.

Praktická polica s držiakom na uteráky Evo Black Mat

Súprava so sprchovou stenou Bler obsahuje praktickú policu s držiakom na uteráky Evo. Je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka pokrytého matnou čiernou farbou odolnou proti poškodeniu a poškriabaniu. Praktická polička vám umožní udržovať poriadok v kúpeľni a jej moderný vzhľad bude doplnkovým dekoratívnym prvkom vašej kúpeľne.

Pred montážou by mala byť polica zrezaná na šírku sprchového skla, maximálna dĺžka police je 120 cm. Spôsob montáže je maximálne intuitívny, stačí dotiahnuť skrutky, ktoré udržia policu v požadovanej výške.

Vhodné sprchové sety, žľaby a ďalšie doplnky z oblasti kúpeľňových armatúr nájdete v ponuke našej predajne.

Montážny návod

CAD

Návod k poličke EVO

Požiadajte o produkt

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘