Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Skladací sprchový kút REA FOLD N2

ID: 315
 • 371.00 371.00

  - najnižšia cena za posledných 30 dní

  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Veľkosť kabíny: 80 x 80, 90 x 90
Farba: Chrome
Typ kabíny: Roh
Farba skla: Transparentne 6mm
Spôsob otvárania: Skladací, Skladacia z oboch strán
Seria: Fold
zhromaždenie: Na detskom bazéne resp
Výška 1900 mm
Smer kabíny: Univerzálny
Záruka: 24 mesiacov
Poťah Easy Clean: Áno, na jednej strane pohára
Výrobca: Rea
Popis

Skladací sprchovací kút, pozostáva z dvoch skladacích sklenených dverí s elegantnými chrómovými prvkami. Tento model je perfektným riešením pre malé a nenápadné kúpeľne. Každé z krídiel je možné zložiť k stene, a to ako dovnútra, tak von, čo dáva neobmedzené možnosti v praktickom využití kúpeľne. Sklo v kabíne Fold je nielen bezpečné, ale aj praktické vďaka povrchovej úprave Easy Clean. Vďaka tejto modernej technológii sa na skle neusadzuje vodný kameň, čistenie nevyžaduje použitie silných prostriedkov. Sklápacia rohová sprcha Rea Fold N2 je vybavená hliníkovými profilmi s hrúbkou 23 mm. Praktické, mosadzné madlá umiestnené v optimálnej výške pre užívateľov umožňujú pohodlné otváranie a zatváranie dverí. Na výrobu modelu bolo použité bezpečnostné tvrdené sklo hrúbky 6 mm. V závislosti na individuálnych preferenciách a potrebách je možné kabínu namontovať na vaničku alebo bezprostredne na podlahu. Na model sa vzťahuje dvojročná záruka.

Montážny návod

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘