Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Podomietková sprchová sada REA MILD - matne čierna-ružové zlato + BOX

ID: 7913
EAN: 5902557376445
SKU: REA-P9143
 • 161.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Montáž sprchového setu: zapustené
Głowica: głowica ceramiczna + box
Mieszacz: dwufunkcyjny
Farba: Black rose Gold
Materiál vykonania: Mosadz / ABS
Systém trysiek: Anti-Calc
Záruka: 24 mesiacov
Type: Prysznicowa (bez wylewki)
Zahrnuté: skrytá batéria, sprchový dážď, dažďové sprchové rameno, hadica 1500 mm, slúchadlo, držiak telefónu, mriežky, box
Výrobca: Rea
Popis

Predstavujeme Vám nový model podomietkovej sprchovej sady zo série Lungo. Pre svoju univerzálnosť a úžasné estetické kvality je sada skvelou voľbou do každej kúpeľne. Povrchové prvky módnych tvarov sú pokryté štvorvrstvovým laserovým povlakom matne čiernej farby tej najvyššej kvality. Vďaka tejto technike je batéria chránená proti korózii, matovaniu a zmene farby. Sada obsahuje iba 2 mm tenkú okrúhlu 25cm sprchovú hlavicu, batériu s povrchovými a podomietkovými prvkami, hadicu s hlavicou a bodovou sadou. Sadu ocenia zákazníci, hľadajúci mimoriadne riešenia pre svoju originálnu a jedinečnú kúpeľňu s fantáziou.

Podomietkový systém Box
Predstavujeme Vám inováciu v inštalácii podomietkových systémov. Vďaka tejto technológii sa batéria inštaluje pod omietku (box), čo zaisťuje pohodlnú a rýchlu inštaláciu. Box je vyrobený z plastu a mosadzných vnútorných prvkov, čo garantuje vysokú kvalitu a predovšetkým spoľahlivosť. Box je vybavený dielom, pod ktorým je vidieť vnútorné diely daného systému. Ďalej je box vybavený vodováhou pre jednoduchú a predovšetkým presnú inštaláciu. Box umožňuje tiež ľahký prístup k vnútorným súčastiam batérie po inštalácii za účelom údržby.

CAD

Montážny návod

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘