Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Povrchová úprava batérie
čierna mat (19)
Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Kohútiky,vaňová batéria, nástenná batéria

Pri navrhovaní kúpeľne venujte pozornosť všetkým prvkom, ktoré sú dôležité pre vzhľad miestnosti a ovplyvňujú jej funkčnosť. * Vaňový faucet * je jednou z častí, ktoré si musíte starostlivo zvoliť, s ohľadom na dlhodobé používanie a štýlový vzhľad. V prípade vaňovej batérie sa počíta aj s jej veľkosťou, tvarom a spôsobom inštalácie. Odporúčame:

- skryté vaňové batérie,
- * vaňové batérie * namontované vonku,
- vaňové a sprchové batérie.

Pri rozdelení výrobkov sa zohľadňujú aj farby. Aby sme dokázali reagovať na všetky potreby interiérového dizajnu, pripravili sme sortiment, v ktorom sú * nástenné vaňové batérie * a ďalšie dostupné v čiernej, bielej, striebornej a zlatej farbe. Očarujúca, škandinávska, vintage kúpeľňa? Existuje veľa možností a my vám pomôžeme vytvoriť harmonické vybavenie. h2. * Klasický alebo moderný vaňový faucet? *

Nástenná vaňová batéria? Je batéria namontovaná priamo na vani? Klasický chróm alebo inovatívna čierna so zlatými akcentmi? Kohútiky alebo rúčky? Existuje veľa otázok a na všetky odpovedia špecialisti z nášho obchodu.

Ponúkame * podomietkové vaňové batérie *, ktoré uprednostňujú vytvorenie minimalistického a elegantného interiéru. Vďaka vysoko kvalitným materiálom, ako je mosadz alebo ABS, sa nám podarilo získať spoľahlivé výrobky, na ktoré sa navyše vzťahuje dvojročná záruka výrobcu. Ovládanie pohyblivého výtoku, ako aj nastavenie dokonalej teploty vody, je rýchle a intuitívne. To všetko robí z kúpania skutočné potešenie, najmä ak ho absolvujete v takom krásnom prostredí!

  • Vaňová batéria so sprchou alebo bez sprchy – naša ponuka * * Nástenná vaňová batéria * je k dispozícii so sprchou alebo bez sprchy. Pripravili sme sortiment, v ktorom sú jednotlivé prvky kúpeľňového vybavenia estetické, zodpovedajú moderným trendom a predovšetkým sú spoľahlivé a ľahko sa čistia. Okrem skrytých vaňových batérií si môžete kúpiť klasické vysoké vodovodné batérie, ktoré vám umožnia vytvoriť štylizovaný priestor inšpirovaný retro trendom.

Pozývame vás nakupovať online!

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘