Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Konglomerátové umývadlo REA GOYA - matné čierne 50CM + konzola

ID: 6589
 • 241.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Spôsob montáže: Wall-hung
Farba: čierna mat
Hĺbka panvy 90 mm
Materiál: Konglomerát
Výška panvy 140 mm
Otvor pre batériu: 35 mm
Dĺžka umývadla 500 mm
Prepadový otvor: Žiadny
Šírka umývadla 370 mm
Priemer vypúšťacieho otvoru: 45 mm
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Umývadlo na dosku série Goya je umývadlo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka svojim vlastnostiam splní požiadavky všetkých ľudí, ktorí požadujú dokonalé vlastnosti a parametre podľa svojich predstáv. Ide o perfektný model pre ľudí, ktorí hľadajú predovšetkým funkčné, ale hlavne jednoduché riešenie. Umývadlo je určené na montážnu dosku, ale je možné ho aj zavesiť. Je vyrobené z čierneho matného konglomerátu a vďaka špeciálnej fáze výroby sa ľahko čistí a je veľmi odolné.


Konglomerát – Perfektný materiál, z ktorého je umývadlo Goya vyrobené sa vyznačuje neobyčajnou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poškriabaniu tak aj vysokým teplotám.


Umývadlo z daného materiálu sa aj napriek svojej matnej farbe veľmi ľahko čistí. Konglomerátové umývadlá sú tak jednoduchou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia dokonalú estetiku interiéru svojej kúpeľne. Moderný štýl a vysoká odolnosť sú hlavnými rysmi tohto materiálu

Vrátane závesnej konzoly

Požiadajte o produkt

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘