Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Konglomerátové umývadlo na dosku REA GOYA 60 cm - čierne matné

ID: 6040
EAN: 5902557357147
SKU: REA-U8779
 • 192.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Spôsob montáže: Wall-hung, Na hornej časti pracovnej dosky
Farba: čierna mat
Hĺbka panvy 90 mm
Materiál: Konglomerát
Výška panvy 140 mm
Otvor pre batériu: Áno
Dĺžka umývadla 600 mm
Prepadový otvor: Žiadny
Šírka umývadla 370 mm
Priemer vypúšťacieho otvoru: 45 mm
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Umývadlo na dosku série Goya je umývadlo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka svojim vlastnostiam splní požiadavky všetkých ľudí, ktorí požadujú dokonalé vlastnosti a parametre podľa svojich predstáv. Ide o perfektný model pre ľudí, ktorí hľadajú predovšetkým funkčné, ale hlavne jednoduché riešenie. Umývadlo je určené na montážnu dosku, ale je možné ho aj zavesiť. Je vyrobené z čierneho matného konglomerátu a vďaka špeciálnej fáze výroby sa ľahko čistí a je veľmi odolné.


Konglomerát – Perfektný materiál, z ktorého je umývadlo Goya vyrobené sa vyznačuje neobyčajnou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poškriabaniu tak aj vysokým teplotám.


Umývadlo z daného materiálu sa aj napriek svojej matnej farbe veľmi ľahko čistí. Konglomerátové umývadlá sú tak jednoduchou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia dokonalú estetiku interiéru svojej kúpeľne. Moderný štýl a vysoká odolnosť sú hlavnými rysmi tohto materiálu

Požiadajte o produkt

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘