Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Doprava Tutumi

Zásielky zaslať kuriérom

  • Zásielky až do 30 kg – preprava kuriérskej spoločnosti DPD *

Po obdržaní zásielky z nášho skladu kuriérom dostanete e-mail s číslom pôvodu.

Môžete skontrolovať stav dodávky * kliknutím “tu”: https: //www.dpd.com.pl/ ID_kat = 3 & ID = 33 & Mark = 18 *

  • Zásielky nad 30 kg – expedícia kuriér SUUS Röhlig *

Po obdržaní zásielky z nášho skladu kuriérom, môžete nás kontaktovať a získať číslo pôvodu.

Môžete skontrolovať stav dodávky * kliknutím “tu”: https: //wb.suus.com/druid.php M = Project zberač = 1 a p = Tracking *

  • Spôsob a čas doručenia: *

Využívame služieb nasledujúcich lodnom spoločnostiam DPD (www.dpd.com.pl) Röhlig-Suus (www.suus.com). V závislosti na zakúpenom tovaru, jeho špecifiká, hmotnosť, rozmery, nastavte príslušný dopravcu a doručenie typ. Kuriér sa bude dodávať pozemky v 8.00-16.00 h, dodanie v inú dobu, je len otázkou dobrej vôle kuriér dodávať. Trasa a presný čas dodania tovaru je závislý len na kuriéra.

Pripomíname, že v prípade zásielok nad 29,5 kg, kuriér nie je povinný uviesť tovar do areálu kupujúceho. S týmito zásielkami kuriér doručí tovar na cieľovom objekte, tak blízko, ako je to možné, s ohľadom na stav cestnej infraštruktúry.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘